Ghost of Tsushima - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
zhtgrf.jpg

yine en ucuz yer real gibi duruyor 62 euroya.
cuma günü orada olacagiz ins.

yok yok 62e satiyorlar burada.
media markt ve saturnda 69 euro.
hem haftalik alis verisimi yapiyorum buradan.
6 euroluk farki da ben and jerryse gömerim.
Renktaş sen dh de fut konusuna yazıyor musun düzenli olarak? Hem isim tutuyor hem yazı tarzı hem de Almanya'da yaşıyor olman

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uzun zamandır beklediğim bir oyundu ki, gameplay gösterilene kadar.. Yapay zeka gerçekten göze çok batıyor. Genelde bunu Ubisoft oyunlarında hissederim ve çok tercih etmem. Downgrade konusu neredeyse bütün oyunlarda var. Ha bu oyun baya arşa çıkarmış gibiydi, bu konuda haklılık olabilir. Açıkçası bu oyuna da biraz çekincelerle birlikte, indirim bekleyeceğim.

Uzun zamandır beklediğim bir oyundu ki, gameplay gösterilene kadar.. Yapay zeka gerçekten göze çok batıyor. Genelde bunu Ubisoft oyunlarında hissederim ve çok tercih etmem. Downgrade konusu neredeyse bütün oyunlarda var. Ha bu oyun baya arşa çıkarmış gibiydi, bu konuda haklılık olabilir. Açıkçası bu oyuna da biraz çekincelerle birlikte, indirim bekleyeceğim.
sony exc. oyunu bu sonuçta bu denli downgrade beklemiyordum. sony oyunlar için kaliteli bi firma buna izin vermez diye düşünüyordum ama cidden fena yani

last of us 2 mesela ilk gameplayi 2016 yılında verdi yada 2018 yılı tam hatırlamıyorum ama kimse o grafikler ile geleceğini sanmıyordu fakat o gameplay grafiğinden farkı yok çıkan oyunun.

Oynamadan bunları nasıl deneyimledin ki ?

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

çok güzel bir oyuna benziyor acaba çıkış fiyatı nedir?
430tlcik

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Üst Alt