# Gianluigi Buffon | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gianluigi Buffon

Galatasaray başkanı Ünal Aysal'ın sürpriz kaleci adayı, dudak uçuklatacak cinsten...

buffon_ozel_567.JPG

MEDYASPOR ÖZEL

Galatasaray’ın yeni başkanı Ünal Aysal, transferlere de hızlı bir giriş yaptı… Elmander’in geldiğini duyuran ve efsane teknik adam Fatih Terim’i takımın başına getiren Aysal’ın son bombası ise dünyaca ünlü kaleci Gianluigi Buffon!

Uzun süredir kaleci konusunda sorun yaşayan Galatasaray’da çiçeği burnunda başkan Ünal Aysal, sorunun farkında olduklarını belirtmiş ve iyi bir kaleci alacaklarını söylemişti. Gelecek sezon kaleyi sağlama almak isteyen Aysal ve ekibi, dünyanın bir numaralı kalecilerinden Gianluigi Buffon’u İstanbul’a getirmek istiyor.

Juventus’tan ayrılacağına yönelik haberlerin ardı arkası kesilmeyen Buffon ise, son açıklamasında takımda kalmak isteyeceğini, fakat henüz durumunun net olmadığını söylemiş ve ayrılacağının sinyallerini vermişti. Takımıyla 2013 yılına kadar sözleşmesi bulunan 33 yaşındaki deneyimli kaleci, son iki yıldır sakatlık sorunları yaşıyordu…

Medyaspor | Başkanın Sürpriz Kalecisi Dudak Uçuklatacak!

Cevap: Cimbom'un Sürpriz Kalecisi Dudak Uçuklatacak!

Juve bugün satmak istese City en az 20 milyon sterlin ile ac kurtlar gibi beklemede.

"Çok sürpriz bir isim" derken böyle bir ağzı dolu söyledi başkan, ben direkt "Buffon mu lan" dedim arkadaşıma. Çok sakatlanıyor birkaç senedir, rüya değil bence.. Yaşı da var.

flashlieing ... Bravo bu kadar hizli sallayanini ilk defa goruyorum, basinda bir ilk..

Juventusu küme düştüğü an bırakmayan adam Buffon.Gelmez.

kac sene oynar daha iki uc sezon oldu takip etmiyorum form sakatlik ?

Bende kardesime ilk tepki olarak buffon dedim ama olcagına ihtimal vermiyorum Frey daha olabilir duruyor

Cevap: # Buffon

Sozlesmesi 2011'de bitenler

Robert Green

Asenjo

Ochoa

Hildebrand

2012

René Adler

Diego Alves

Maarten Stekelenburg

Tim Wiese

Tim Howard