Gidişin Olsun Başkan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gidişin Olsun Başkan

Bu botları kullananlar ülkede belli ona en yakında Abdürrahim. Mustafa Cengiz'in böyle işlerle uğraşacağını sanmıyorum. Tam apoluk işler bunlar.

Irzina g3cmek dedigin sponsorluk butcesi icerisinde harcadilar.

Amator barnsin bu sayede zarar yazmadi.
Amatör branşları takip etmediğinizi düşünüyorum ama hadi yine de yazayım sezon ortasında ücretlerini alamayan oyuncular ayrıldı takımlardan, erkek basketbol küme düşme tehlikesi geçirdi.Allahtan Ekrem Memnun büyük bir fedakarlık yaparak takımı taşıdı da bir maç farkla küme düşmeden kurtulduk.Futbol dahil bütün branşlarda "sıfır" kupa ile kapatıyoruz sezonu. Hadi kupa almayı geçtim ezim ezim eziliyoruz. bütçenin ben de farkındayım Euroleague kovalayalım da demiyorum ama gerçekten yenilmez Armada iken küme düşme tehlikesi geçiren bir takım olmak yakışıyor mu bize...Maksat zarar etmemek ise bütün branşları kapatalım devam edelim futbolla bu mudur. Plansız programsız sezona başlıyorlar bütün iyi oyuncular kapılıyor, aldıklarımızı da elde tutamıyoruz. Pınar Karşıyaka kadar bütçe Oluşturamadık mı?

Irzina g3cmek dedigin sponsorluk butcesi icerisinde harcadilar.

Amator barnsin bu sayede zarar yazmadi.
Baskette bu sene sponsorluğu iptal edip, sonrasında sponsor bulamayıp yaşattıkları rezalet yeter yav.

Anlıyorum, Terim gitsin diye savunuyorsun da.

İki gün sonra Abdurrahim Adaylığını açıklayıp, Cengizin oğlunun listesinde olduğunu görünce buna da sövücen muhtemelen. Ki Cengiz muhtemelen Abdur için seçimi erteledi.

Ben az çok çözdüm seni :D

Üst Alt