# Giourkas Seitaridis


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seitaridis Galatasarayla anlaştıBir haber ve bir fotoğrafla Fenerbahçe ve Galatasaray'a birer transfer gerçekleştiriyorum. Memlekete hayırlı olsun (!)

Önce Fenerbahçe: "Josico ve Maldonado ile yollarını ayıracak olan Fenerbahçe, Maniche'nin işini bitirdi. Atletico Madrid'de kadro dışı kalan Portekizli oyuncuyla prensip anlaşması yapan sarı-lacivertli kulüp Atletico Madrid ile pazarlık masasına oturacak." Ve Galatasaray: "Bu sezon sağ bekte büyük problem yaşayan Galatasaray, geçen sezon da talip olduğu Seitaridis ile her konuda anlaştı. Bu sezon Atletico Madrid'de teknik kadroyla problemler yaşayan ve hafta başında kadro dışı kalan Yunanlı oyuncu, Galatasaray'ın teklifine evet dedi. "https://acetobalsamico.blogspot.com/2...-gsarayda.htmlAl size sag bek.
 
Cevap: SeitaridisŞimdi allahın yunanı diyecem ceza alacağım bu yüzden V.Yaman ın sağ bek hali demek en büyük hakarettir sanırım=)

Sabri çok daha yararlı...
 
Cevap: Seitaridissaçmalamayın çok kaliteli bir oyuncu..Defans hücüm ikiside çok iyi keşke solda oynasada h.baltanın müthiş tekniğini izelemesek artık.
 
Cevap: Seitaridisİhtiyaçları olan transferleri gerçekleştiriyorum. * "(!)" işareti 'gülüyor, eğleniyoruz' olarak okunmalı. yazmış. ;)
 
Cevap: # SeitaridisBence olası.En azından diğer yapılan haberlere bakılırsa böyle bir haber daha mantıklı gözüküyor.Forlan,Shevchenko falan yazacaklarına böyle adamları yazmak akla yatkın.
 
Cevap: # SeitaridisArkadaşım bura Fenerbahce forumu'mu git fenerbahce formunda yap haberlerini...!Bi de bu haberden bişi anlayan varmı...!daha doğrusu bi sitede falan gören varmı...?
 
Cevap: # SeitaridisAceto o haberi Turk transfer medyasiyla dalga gecmek icin yapti. Ciddiye alan arkadaslar olmus. Seyit Ali'ye gerek yok zaten, Ugur oynar orada.
 
Cevap: # SeitaridisSeitaridis vasat bir bektir ama bizimde kalbur üstü alabilecegimz bir bek yok gibi anca bir belletti var oda gelirmi bilinmez o yuzden alınırsa heleki ucuz bi miktara iyi transfer olma potansiyeli var ofansı cok iyi ama defansif olarak eksik biizim ligde cirit atar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt