Giovanni Dos Santos Anketi ! - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Giovanni Dos Santos Anketi !

Cevap: Önemli: Giovanni Dos Santos Anketi !

Zaten takımda kanat oyuncusu kalmadı, en az 5 kanat oyuncusuyla sezona giremezsek yandık. Yine sakatlık olur mutlaka. Giovani bize kesin lazım ama Tottenham da Arda kozunu oynuyor, Arda'yı verin o zaman diyor...

Daha geçen Barça'da oynarken, ne kadar içim ısınmıştı. Şimdi ise, bize kiralık geldi, bonservisi alınabilir durumda ama gitme aşamasında. Çok yazık, kesin kalmalı.

Arkadaşlar iddia ediyorum adam messiden iyi adam geçiyor ama son vuruş sıfırın altında o kadar pozisyona girip 1 gol atılmaz mı renktaşlar bal yapmayan arı adam barcelonadaki zamanından beri şut özelliğini geliştirememiş bence kadroda yeri yok

Arkadaşlar iddia ediyorum adam messiden iyi adam geçiyor ama son vuruş sıfırın altında o kadar pozisyona girip 1 gol atılmaz mı renktaşlar bal yapmayan arı adam barcelonadaki zamanından beri şut özelliğini geliştirememiş bence kadroda yeri yok

Övüyormusun dövüyormusun anlayamadım.Adam ne yapsın, çektiği şutların tamamı doğru yere ve doğru zamanda ancak birazcık şans olması lazım.O zaman Messi'de son vuruşu sıfır futbolculardan birtanesi.Dünya kupasında 2 milyon şut çekti ama girmedi hiçbiri ! bumudur kadroya girmesinin kıstası ?

basında denildiği gibi 8 milyon Euro civarında bir bonservis isteniyorsa

bence bir daha düşünlmeli ciddi bir rakam çünkü...

Son 5 gün 30 Haziran Opsiyonun son tarihiymiş bakalım ne olcak yönetim bizi dinleyecekmi göreceğiz

böyle bi anket açılıyorda neden şöyle açılmıyor?

bu sene ofansif ortasaha olarak kim oynamalı

emre çolak mı?

elano mu?

yeni bir transfer mi ?

uyruklara ve üne göre yorum yapıyorsunuz gibi geliyor.

böyle bi anket açılıyorda neden şöyle açılmıyor?

bu sene ofansif ortasaha olarak kim oynamalı

emre çolak mı?

elano mu?

yeni bir transfer mi ?

uyruklara ve üne göre yorum yapıyorsunuz gibi geliyor.

peki neden emre yi santos la değilde elanoyla kısyaslıyosunuz.

benim görüşüme göre de santosa o kadar para vermektense emreyi oynatmak daha mantıklı..

santos tam anlamıyla bal yapmayan arı....

bizde de böyleydi dünya kupasında da aynı...

Cevap: Giovanni Dos Santos Anketi !

daima altyapıdan çıkan oyunculara şans verilmeli, mesela serdar eylik çok iyi bir oyuncu neden gönderildi?

Buradaki taraftarın (ki bana göre bu sitedeki taraftar en bilinçli olan kitle) %90'ının alınmasını istediği bir futbolcuydu.

Geçmiş olsun diyebiliriz, bonservisi pahalı geldi sanırım. Umarım pişman olmayız yönetimin bu kararından. İtalya'dan talipleri varmış.

Buradaki taraftarın (ki bana göre bu sitedeki taraftar en bilinçli olan kitle) %90'ının alınmasını istediği bir futbolcuydu.

Geçmiş olsun diyebiliriz, bonservisi pahalı geldi sanırım. Umarım pişman olmayız yönetimin bu kararından. İtalya'dan talipleri varmış.

Ümitsizliğe gerek yok, Rijkaard bu kadar basit bir şekilde bırakmaz oyuncusunu. Sırf bu transfer için ailesi ile konuştuğunu da unutmamak gerek Rijkaard'ın. Ayrıca Tottenham'ın Arda'ya olan ilgisi, Gio konusunda bize biraz daha iltimaslı davranmalarını gerektirecektir.

Üst Alt