Giovanni Dos Santos Anketi ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Giovanni Dos Santos Anketi !

Cevap: Gio Dos Santos hemen bugün alınmalı

Ben transfer nöbeti zamanında da söylemiştim Tottenham o kadar salak değil bu adamın bonservisini vermiyecek diye.Vermediler zaten.Sene sonu da baya zorluk çıkaracaklardır bonservis meselesinde çünkü adamda müthiş bir potansiyel var ve daha çok genç.

Ama gel görki bizim taraftar beğenmiyor :eek:

Arkadaşlarında belirttiği gibi opsiyonlar bizde hem Jo'nun hem Gio'nun. Tabii Gio daha ön planda ama Haldun Üstünel havaalanında "opsiyonları bizde" demişti. Ondan sonra da hiç opsiyon olayı hakkında konuşmadı...

Arkadaşlarında belirttiği gibi opsiyonlar bizde hem Jo'nun hem Gio'nun. Tabii Gio daha ön planda ama Haldun Üstünel havaalanında "opsiyonları bizde" demişti. Ondan sonra da hiç opsiyon olayı hakkında konuşmadı...

valla bende gio'nun opsiyonu bizde ama jo'nun opsiyonu yok diye biliyorum.

bencede kalmalı santosun kumaşı belli zaten jo da kalsa hiç fena olmaz

aslında şuan ki durumumuz barcelonanı ronaldinho deco gibi oyuncularla yolları ayırdığı dönemden farksız bizde eksiklerimizi gördük takımımızı son kez yapılandırmamız gerekiyor ondan sonrada ligi domine edip avrupada başarı sağlamalıyız.

keita ve kewelin gitmesinden yanayım ben zaten ileri uçta oyuncumuz yeterince var tek eksik elanonun yeterince sorumluluk almaması :s takımı onun üstüne kursak daha başarılı oluruz

Bu Cocugun Bonsevisi haala alinmadi. Adnan Polat bitir artik su isi.. Gio Bizimle olmali..Bizimle kalmalidir..!!

Bu Cocugun Bonsevisi haala alinmadi. Adnan Polat bitir artik su isi.. Gio Bizimle olmali..Bizimle kalmalidir..!!

O değilde Sedata attığı bir çalım var gülmekten yerlere yattım arkadan asılmış indirmeye çalışıyor :D

Şu son vuruşlarınıda hallederse bizim için biçilmiş kaftan olur

Arkadaşlar Adam Dos Santos olarak geldi 2 günde Fos Santos Oldu medyanın katkılarıyla sonra mutlaka alınmalı dendi... Millet Fos Santos derken ben bas bas bağırıyordum daha dün gelmiş adam 2 yıldır doğru dürüst oynamıyor diye

birde sanırım karışıklık var

Satış Opsiyonlu (Gio)

Alım Opsiyonlu (Jo)

Satış Opsiyonlu (Caner)

ikisi farklı şeyler yalnız...

Dos Santos kesinlike kalmali, bir kere cocukta muthis bir potansiyel var. Ikincisi hicte oyle havali bir tipe benzemiyor, ve mucadelesini yapiyor.. bizim boyle oyuncuya ihtiyacimiz olucak ilerki senelerde. Ardayi satalim, yerine 2 tane bomba gibi orta saha alalim..

adnan polat geçen gün lig tv de açıklama yaptı. 7 milyon sterlin'lik opsiyonu varmış.

adnan polat geçen gün lig tv de açıklama yaptı. 7 milyon sterlin'lik opsiyonu varmış.

E sezon başında 3,5 milyon Euro diye yazılıp çiziliyordu.İyi de adaş 3,5 milyon tamam da 7 milyon Sterlin büyük para.Eğer birde az biraz kötü oynarsa bitirirler çocuğu.Yok parasının hakkını veremedi diye.Zaten çok çekingen birisine benziyor.

İster 3,5 milyon euro ister 7 milyon sterlin. Bu adam alınmalı ve parası da günü gününe yatırılmalı. Adamı kaçırıp Bayen Münih'te İnter'de Manchester City'de mi izleyelim? Bu adamı da kaçırırsak yazık olur. Keita Neill Baros Gio. Kaliteli yerli orta saha bulamıyorsan parayı basıp bunların yanına 3 tane adam gibi orta saha alacaksın. (Elano olabilir birisi)

Yeteneğinden yana zerre kadar kuşkum yok artık.Ancak demek istediğim verilen paranın altında kalmaması.Çekingen;sessiz;sedasız birisine benziyor.Basının bitirmesine izin verilmezse çok iyi bir yıldız yetiştirebiliriz parçalı altında.ama 7milyon paund hemen hemen 11 milyona tekabül eder ki bizde onu karşılayacak paranın olduğunu zannetmiyorum.

Messi olmasına gerek yok zaten ama büyük futbolcu olacağı kesin.

Bizim için alınması gereken bir adam değil.En iyi sağ kanat oynar orda keitayı kesemez.İyi bir Ardayıda kesmesi mümkün değil o paraya orta sahaya bir transfer yapılmalı..

Nedir bu taraftardaki açgözlülük anlamak mümkün değil.Avrupalı adam bırakmıyor işte büyük yıldız olacak adamı f.terim zamanında gelen lutuları felan hatırlayın.Genç milli takımında iyi olması bişey ifade etmiyor bizim genç milli takımıda hersene şampiyon oluyor ama bir oyuncu çıkmıyor mesela.

Üst Alt