Giovanni Dos Santos Anketi ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Giovanni Dos Santos Anketi !

Giovanni Dos Santos hakkında forumdaki tüm arkadaşların olumlu ya da olumsuz bir fikri var.

Taraftar forumları arasında en etkin ve en saygı duyulan oluşumlardan biriyiz.

Dolayısıyla medya ve spor kamuoyuna GSC olarak tavrımızı net olarak gösterelim, sesimiz daha gür çıksın.

Giovanni seneye de takımda kalmalı mıdır? Yoksa size göre gereksiz / yetersiz bir oyuncu mudur?

Not: Sevgili Ibrahim Eren, mesajını editlemek durumunda kaldım, affola :)

-------------------------------

Belki Bircogunuz Dün iyi oynadida Gaza gelinmis bir Baslik diye algilarsiniz.. Ama ben geldigi Günden beri hatta cok kötü, Sahada olup olmadigi belli bile olmayan Maclarda Dahi ona zaman gerektigini savunanlardandim..

Herzaman Keita gibi birtanede Sol Kanatimizda olsun diyorduk.!! Ben Bulduk dedim transferi gerceklesince.. Biraz Daha Zamanla Gio tutulamaz haale gelecek..

Gio öyle Hirlsiki. Baazen Topsuz 50-60 Metre Depar atiyor rakipten Topu calmak icin. Bu Bile onun Nekadar genc ve Hirsli oldugunun kaniti. Hirsli Yabanci Futbolcu cok zor bulunur. Trabzon macindaki kalitesini görmemek icin Kör veya Nankör olmak gerek. O deparlar, O paslar, O kösu halindeki ortalar. Caner, Sabri, Arda gibi Futbolcularimiza Ders niteliginde..

Sakin ha sakin..! Bakmayin o Seref yoksunu Yorumcular´a. Hani diyorlar ya Dos Santos Emre Colak icin bir engel diye. Geciniz efendim. Okadar Galatasarayin alt Yapidan cikan oyuncularini övseniz, Galatasaray´in Milli Takim Fabrikasi oldugunu taktir etseniz, Fenerbahcenin yarisi kadar degeri olurdu yaninizda..!! Bunlar saadece Lincolne, Elanoya, Yönetime karsi yapilan yok etme Taktiklerinden birisidir..!! Gio Santos´un degerinin onlarda farkindalar..!!

Opsiyondan anlamam ben. Aama sukadarini söyleyebilirim. Sayin baskan Adnan Polat. Bugün Bu adamin Bonservisini git al.!! 7 Milyon Euro ise ver al. Dünya Kupasindan sonra Bu adama Gücünüz yetmez.

Daha yasi 20. Alsaniz elinizde Patlasa bile cok zarar etmezsiniz. zarar edeceginizi hic sanmiyorum. Cünki Süper bir Yetenek. Ronaldinho stilinde oynayan bir Futbolcu. Daha ne istiyoruzki.. Insallah elimizden kacirmayiz Gio´yu..!!

49171589_UCKMIUSUJLFGOWW.jpg

Cevap: Gio Dos Santos hemen bugün alınmalı..!!

pes 2008de bile kadroya aldığım ilk futbolcuydu yıllardır takip ederim kendini yeni yeni göstermeye başlıyor olabilir ama müthiş yetenek umarım aslantepede de bizimle olur

Bende aynı fikirdeyim kalitesi belli hemde genç neler yapabileceğini gösterdi...

Çok çok müthiş bir oyuncu maçlarda su gibi gidiyor resmen.

kewell sezon sonu gidiyor zaten kesinlikle kalacaktır.

messi ayarında böyle kaleye dikine oynayan birini görmek hem de kendi takımımızda harika bir şey

bence keita elano kewell ve jo ile yollar ayırılmalı.yerine daha doğru düzgün takım oyunu oynayan ve her maç ortalama oynayan yabancılar alınmalı

bence keita elano kewell ve jo ile yollar ayırılmalı.yerine daha doğru düzgün takım oyunu oynayan ve her maç ortalama oynayan yabancılar alınmalı

dayı hangi keyta bu ya kafam karıştı...jö gidici zati kewell da pek hevesli değil kalmaya.. elano ile keita nere gidiyor anlamadım daha yeni geldiler.

Ben Rize'de yaşıyorum ve maçı doğal olarak Trabzonluların arasında izledim.

Maç esnasında Dos Santos'un her ayağına geldiginde; "hay a.... gine buna geldi","messi misin a...","kırın şunu","ne oliyi laaa :D","firenleri patlak" gibi bir sürü abuk subuk laflar söylendiğine şahit oldum :D

demek ki iyi adam. :p

Giovani'nin belli başlı birkaç eksiği var. Kendisi de bunun farkında. Bu eksiklerini ancak düzenli olarak oynadığı zaman aşabilir. Kendisi için bu şartlara uyabilecek fazla takım yok Avrupada. O yüzden gerek eksiklerini tamamlaması, gerekse Rijkaard faktörü ile gelecek sezon takımda kalması yüksek ihtimal. Zaten yapılan bir anlaşma var ortada. Giovani isterse turnuvanın 'MVP'si seçilsin yinede değişen birşey olmayacak. Bunların dışında apayrı birşey varki oda yanındaki oyuncuların yetersizliği. Eğer gelecek sezon planları içerisinde Giovani var ise, mutlaka ve mutlaka ona yardım edebilecek türde 2 oyuncu gerekli. Aksi takdirde Giovani'nin çabası ancak dün akşamki maç kadar olur.

Son vuruslarini kotu yapiyor olmasinin sebebi kendine olan guvenini son senelerde oynamadigi zamanlarda kaybetmis olmasindadir. Yoksa topla bu kadar becerikli birinin topu direk dibine gonderememesini aklim almiyor. Zamanla kazanacaktir.

Anlam veremedigim sey ise Gio 60 metre top surerken kimsenin dogru bir ara kosu yap(a)mamasi. Takim Gio'nun ne yapacagini kestiremiyor sanirim.

gio dos santosdan önce orta sahaya 2-3 tane iyi oyuncu alınmalı , macda 3-4 defa ayağına top gelince iş yapan oyuncuya gerek yok takımın bu hali itibari ile..

gio dos santosdan önce orta sahaya 2-3 tane iyi oyuncu alınmalı , macda 3-4 defa ayağına top gelince iş yapan oyuncuya gerek yok takımın bu hali itibari ile..

O zaaten Sart..!! Bir Adet Neil, Popescu gibi Stoper ve 2 Adet Emre Belöz, Ernst, Appiah, Aurellio ayarinda Önlibero..!! Bu 3 pozisyon dolsun Galatasaray´in Yildiz Futbolculari sahlanir sahlanir..!!

Cevap: Gio Dos Santos hemen bugün alınmalı

Her yönü ile kalite..Yeterki istesin ve takım arkadaşları yardımcı olsun..Bir kere futbolu bilerek oynuyor..Nerede ne zaman ne yapacağını çok iyi biliyor..Birde üstüne yetenek olunca 17 yaşında Barcelonada oynuyorsun..Nedense çok sempatik geliyor bu çocuk bana..

Yahu daha 89 lu ve meksikalı :)hemen alınsın...

Cevap: Gio Dos Santos hemen bugün alınmalı

Gio kadar fiziksiz bi adamın bu ligde iş yapabiliyor olması bile onun kalitesinin göstergesi :)

Üst Alt