Giresun Çotanak Arena | 22.028 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Giresun Çotanak Arena | 22.028

Giresun
Yeşil ve Mavi
Fakat esnafları çok acayipler bir şey alırken veya yerken mutlaka fiyat alın.Tabi hepsi aynı değil.

Giresun'a yeni stadı yanlış buluyorum. Mevcut stad yenilenmeliydi. Manzara olarak bana göre İnönü kadar güzel manzarası var. Giresun'un da tam merkezinde üstelik.

Bu stad merkezden uzak sanırım. Mevcut stad bile Giresun'da tam dolmuyor. Samsun ve Trabzon gibi taraftarı yok Giresun'un.

Yazın Giresun'daydım. Harika bir doğası var. Bir iç anadolulu olarak hayran kaldım :D Yakışır Giresun'a böyle bir stad ama, stada yakışır bir de takım kurmaları gerek.

çotanak ne ya :asd22:

doktorum ayıp oluyor ama tatangalara da birşey de o zaman!!!1

çotanak : fındığı ağaçta iken koruma görevi üstlenen mühim yeşil renkteki organizma.

hqdefault.jpg

Giresun'a yeni stadı yanlış buluyorum. Mevcut stad yenilenmeliydi. Manzara olarak bana göre İnönü kadar güzel manzarası var. Giresun'un da tam merkezinde üstelik.

Bu stad merkezden uzak sanırım. Mevcut stad bile Giresun'da tam dolmuyor. Samsun ve Trabzon gibi taraftarı yok Giresun'un.

akpli bakan n.canikli stad sözü verdiği için mecburen yaptılar eski stadın yerini de çaldılar atatürk adıda olmaz muhtemelen artık. birde 20 bin gibi küçük bir stadyum yapılıyor rezillik yani 20 binlik stadla büyük organizasyonlara katılmak mümkün değil.

Son düzenleme:
Üst Alt