Giuliano: "Derbi maçı kazanan taraf biz olacağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Giuliano: "Derbi maçı kazanan taraf biz olacağız"

802160.jpg

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcu Giuliano, Ntv Spor'a özel bir röportaj verdi.

''İki takım arasında çok büyük bir rekabet olduğunu biliyorum. Bu konuda bilgi sahibiyim. Taraftarlar ve kulüp açısından da daha önce derbi maçlar belirleyici maçlar olmuştur. Kendimizi çok iyi hazırlamalıyız. İyi bir futbol sergilemek ve galibiyet almak için oynayacağız. Bizim açımızdan çok önemli bir maç olacak.

Derbilerde favori hiçbir zaman olmaz. Derbiler anların belirleyici olduğu maçlardır. Galatasaray iyi bir performans yakaladı. Namağlup bir şekilde gidiyorlar. Karşılarında biz olacağız. Skorlarımızı da daha iyiye taşıyoruz. Gelişiyoruz. Elimizden geleni yapacağız. Umuyorum ki derbi maçı kazanan taraf biz olacağız

Bu derbinin tarihini, hikayelerini biliyorum. Hiçbir derbiyi 90 dakika izleme fırsatı bulamadım. Dürüst olmam gerekirse özetlerini izleme fırsatım oldu. Brezilya ve Rusya’dayken bu maçlardan haberim vardı. Bir dünya derbisi olacak. Souza’nın o statta neler yaptığını biliyorum. Halen o golle hatırlanıyor. İnsanlar son dakikada attığı golü Souza’ya hatırlatıyor.

Galibiyet bizi yukarıya yaklaştırır. Deplasmanda kazanırsak özgüvenimiz yukarıya taşınır. Son derece önemli olacak bizim için. Galatasaray’ı bekleyen zorlu deplasmanlar ve derbiler var. Yukarıya, böyle bir galibiyetle ayrılırsak iyi olur. Beraberlikle ayrılırsak çok kötü sonuç olmaz. Eğer yenilgiyle dönersek işler çok zorlaşabilir. Eğer mağlup olursak ipler bizim elimizde olmaz. Rakipleri takip etmek zorunda kalırız. Bu da iyi olmaz. Tek düşüncemiz galibiyet. Biz şampiyonluk için mücadele ediyoruz. Tek düşüncemiz 3 puanı derbiden almak olacaktır.''

brezilyalı özer , hakikisi en azından sahanın en çok koşanı falan oluyordu sen onu bile yapamayacaksın, muhtemelen maç boyu spiker adını 2-3 kez söyleyecek 1i eleştirmek için

Çene çene çene. Sırf şu açıklamalar bile korkunuzu belli ediyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ulan bu fenerlilere noluyor lan.

Sanki Şampiyonlar Ligi final maçına çıkacaklar.

Ezik camia.. tek hedef bizi yenmek.

Futbol namına hiç bir şey oynamadıkları için sürekli medyaya demeç vererek algı operasyonu yapıyorlar. Bilmiyorlar ki bizim ilk 11'in çoğu yabancı ve hepsi yeni geldiler. Bu yaptıklarınız hiç bir işe yaramayacak. Bu kadar çok korkmayın Arena'da sizi şöyle bir sevip, Kadıköy'e 11 puan farkla geri yollayacağız. Dayak atarak sizi yeneceğiz ama siz yine de zevk almaya bakın.

Üst Alt