Giuliano'nun Fenerbahçe'ye Maliyeti Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Giuliano'nun Fenerbahçe'ye Maliyeti Belli Oldu

DHC0ta8XUAA794h.jpg

yıllık ücreti ayrıca mı açıklanıyor?

arkadaşın adını ilk kez duydum. Hayatım boyunca zenit veya gremio maçlarını izlememişimdir. iyi ya da kötü diyemeyeceğim.

Hiç izlemedim ama kuş transferi yalamak adettir kesin dünya capında katkı + derbi kazandırma + şampiyonluk getirir fenere gıpta ile bakmalıyız

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kiralayacakları adamı satın aldırdı hamsiler fena koymuş olmalı Kjaer'den gelen para buraya gitti bakalım ne üçkağıt çevirecekler oyuncu transfer etmek veya kayıt ettirmek için

Taliscanin tirnagi etse fb ye cag atlatir ama sanmiyorum

biraz gozlerin pasini siler belki ama bir superstar midir gorecegiz

maliyetine gore bakarsak talisca 2 sene kiralik ciklet parasina , ama masallah 7-9 dagitiliyor

ugur karakullukcu baya olumlu seyler yazmis gerci fikrine saygi duydugum biridir , bakalim ne olacak

Forumda fener Jamaika 2.liginden adam alsa ben biliyorum o adamı müthiş oyuncu, istatistikleri çok iyi, Jamaika milli takımına da seçilmiş diyecek adamlar var.

Taliscanin tirnagi etse fb ye cag atlatir ama sanmiyorum

biraz gozlerin pasini siler belki ama bir superstar midir gorecegiz

maliyetine gore bakarsak talisca 2 sene kiralik ciklet parasina , ama masallah 7-9 dagitiliyor

ugur karakullukcu baya olumlu seyler yazmis gerci fikrine saygi duydugum biridir , bakalim ne olacak

Talisca'ya ödenen bonservis 4 milyon € (kira)

1000000 tane ciklet fabrikası kurulur herhal.

Ahahaha TS'nin araya girmesi çok iyi oldu lan. :D Ayda yılda 1 işe yaradılar. Kiralayacakları adamı bonservisle aldılar böylece. :D Kjaer'den gelen 12.5M'u buna ve Soldado'ya gömdüler. Bakalım şimdi ne bok yiyecekler. :D

Nedense bazilari sirf bok atmis olmak icin transferi kucuk gorurken, bazilari ise oyuncuyu hic izlemeden yerlere goklere cikariyor. Soyle yok mu su adami en az 5 mac izleyen? Ben 1-2 macini izledim ve videolardan gordugum kadariyla TSL de baya is yapacak oyuncu. Ama oyuncuyu iyi bilen biri varsa yazsin

Üst Alt