Goal United


rqvp0i.gifİnternet tarayıcısıyla hiç bir program gerekmeden oynanan bu oyunu bir kaç sene önce oynamaya başlamıştım ve sonradan ilgilenmediğim için kulubüm maddi açıdan iflas etmişti. 1 ay önce tekrar oynamaya başladım. En alt liglerden oynamaya başlıyorsunuz ve bu şekilde üstlere doğru yükselebiliyorsunuz. Benim oyunu bıraktığımdan bu yana bir çok yenilik olmuş. Mesela artık kulubünüzün stadyumunu, Hastanesini, Antreman sahasını, Stadyum tribün inşaatlarını, büfe, otobüs durağı vs. herşeyi kendi maddi imkanınızla yapıyorsunuz. Öncelikle takımınız için bir sponspor belirliyorsunuz, kulüp çalışanlarını iş başvuruları geldikçe değerlendiriyorsunuz ve isterseniz onunla pazarlıkta yapabiliyorsunuz. Banka'dan kulüp için kredi çekebiliyor ve yatırım yapabiliyorsunuz. Transfer pazarına girebilmek için, transfer için bir bina inşa etmeniz gerekiyor. Goal United dünya çapında milyonlarca kişinin oynadığı bir oyundur. Transfer piyasası açık artırma yoluyla verilen süre içinde en çok parayı veren kişi tarafından transfer işleminin gerçekleşmesi ile olur. Oyunu oynadıkça bunların hepsini çözeceksiniz. Kısacası çok güzel ve boş vakitlerinizde zaman geçirmek için oynayabileceğiniz bir oyun.. Goalunited oynayan renkdaşlarımla buradan bilgi alışverişi yapabiliriz. Benim kulubüm Kızıl Yıldız SK şuan oyunda yeni sayılırım ve lig yeni başladı.:)

Oyunun sitesi; goalunited - online futbol menajerlik oyunu! | Ofis
İşte Benim Kulübüm;29w0gaa.jpg
Çok gelişmiş bir kulubün stadından örnekler;fmv0uo.jpg
flutlicht_grossetribuene.png
 
Cevap: Goal UnitedBenim takımım var.

Çok uzun zamanlardır bakmıyordum,kulüp devrolmuş.

Yeni kulüp aldım,9.ligdeyim şu anda.Lig yükseleceğim büyük ihtimal bu yıl.
 
Cevap: Goal UnitedBenim takımım var.

Çok uzun zamanlardır bakmıyordum,kulüp devrolmuş.

Yeni kulüp aldım,9.ligdeyim şu anda.Lig yükseleceğim büyük ihtimal bu yıl.Benimde takımım var ilk sene şampiyon oldum.İkinci sene güçlü takımlar vardı ligde 5.oldum bu sene hedefim şampiyonluk:)Edit:7.ligteymişim bu arada.:)
 
Cevap: Goal United"Buena Vista FC" benimkisi.Eski kulübüm ile 3.ligdeydim.ÖSS zamanlarıydı o zamanlar,giremedim falan.

20-25 gün önce aklıma geldi,gireyim dedim.Yeni bir kulüp aldım. 9.ligdeyim işte :)

Yavaş yavaş geleceğiz eski şaşalı günlere.
 
Cevap: Goal Unitedİyi oyunlar renkdaş. İşte Galatasaraylılık budur. Bütünleştirici mesajların için teşekkürler. :005: :005: :005:Mesajimi onore ettigin icin tesekkur ederim renkdas. Sonucta burasi bir renkdaslar platformu. Bu platformda, hepimiz renkdasiz. Cabamizin adi da Galatasaray. Tum renkdaslarimi sevgiyle selamliyorum...
 
Cevap: Goal UnitedAydın senin kulubünü ekledim. Takibede aldım fakat, Cenk seninki aramalarda bulunmuyor. Menajer ismini yaz bir de istersen..
 
Cevap: Goal UnitedForumda özlenen görüntüler, kardeşlik, renkdaşlık mesajları yayıldı bu başlıkta. İyi ki varsınız, iyiki var Galatasaray 'ımızın İnternetteki Kalesi GSC.
 
Cevap: Goal UnitedF.C Alemdar benimkiside yeni kurdum...

Yabancılık çekmem ben bu oyunda...

Şimdi Stadı inşaa ediyorum...

The Kells diye bir takımıda 2-0 yendim...

Borumu lan Alemdar takımın adı...:asd:
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt