Godzilla vs Kong - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Godzilla vs Kong

Fragmanda Kong'u esas oğlan gibi göstermişler yalnız Godzilla reis tabiki çok daha John Benjamin'e sahip.

Kong'un kafatasından toryum kokteyli içeceği günler yakındır nükleer kertenkelemizin.
Tahmin de edildiği üzere Godzilla ayarı verdi. Kong'un king olduğu yere demokrasi getirip hukuk düzenini tekrardan tesis edip evine döndü Koca Reis.

Yalnız Meca'dan sopa yemesi hiç hoş değildi. Ayıp.

Batman v Superman gibi. Önce birbirleriyle dövüştüler Godzilla tokatladı. Tam küsküyü saplayacakken Kong "Martha" dedi. Godzilla insafa geldi. Benim de anamın adı Martha dedi. Sonra başka çok güçlü bir düşman geldi. Beraber o düşmanı tokatladılar. The end.

Tabi tam bir görsel şölen olduğunu da söylemeden geçemiycem

Boyle fantastik filmlerde kendimi hikayeye kaptirmakta zorlaniyorum. Normal hayatta imkansiz olan sahneler beni çekmiyor.

Bana Harry Potter ile gelin

Usta bir gaming nerd olmab hasebiyle sana danismam lazim. Bu witcher 3 oyununu ıkına ıkına oynuyorum. Asiri cok hikaye var ve artik baymaya başladı. O denli bir duruma geldim ki ana hikayeyi hizli hizli oynayip bitireyim diyorum. Side quest falan takmayarak. Durum vahim.

Ne tavsiyen olur bize?
Oynanış mekanikleri mi tatmin etmiyor, sıktı yoksa hikaye mi bunaltmaya başladı? Eğer oynanışı sevdiysen ama yan görevler, hikayeler baymaya başladıysa ilerlemeye devam etme. Haritada gördüğün soru işaretlerini yapıp oyunun eğlencesini çıkartabilirsin. Hikaye sıkmaya başladıysa da ana görev üzerinden yardır yardır git, boş ver yan hikayeleri falan. Ama ek paketleri mutlaka oyna. Özellikle Blood & Wine bir oyunun gördüğü en iyi ek paketlerden birisi, sanatsal olarak, hikaye olarak başlı başına bir oyun gibi.

Üst Alt