# Gojko Kacar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gojko Kacar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hboicdc0_pxgen_r_311xa1.jpg

Hertha Berlin'in Sırp futbolcusu, gelecek sezon Berlin'de kalmayacak gibi gözüküyor...

Genç orta saha oyuncusu Gojko Kacar'la ilgilenen kulüplerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Sırbistan Milli Takımı'nın da formasını giyen oyuncunun, gelecek sezon Hertha Berlin'den ayrılmasına da artık kesin gözüyle bakılıyor.

Hamburger Morgenpost'in haberine göre, Bundesliga'nın önde gelen kulüplerinden Hamburg, 23 yaşındaki orta saha oyuncusu için yaz aylarında teklif yapmaya hazırlanıyor.

2008 yılının Ocak ayında Vojvodina Novi Sad'dan Berlin ekibine transfer olan Kacar, kısa süre içerisinde takımın kilit oyuncuları arasına girmeyi başarmıştı. Ancak, bu sezon gösterdiği performansla düşme potasına demir atan Hertha'nın, bu oyuncuyu artık elinde tutması çok zor gözüküyor.

Kacar'ın kulüple olan sözleşmesi 2012 yılında sona eriyor. Ancak, Herhta Berlin'in küme düşmesi halinde elindeki bazı oyuncuları satması gerekebilir. Almanya'dan gelen haberlerde de böyle bir durumda 7 milyon avro civarında bir teklifin transferin gerçekleşmesine yeteceği konuşuluyor.

Gojko Kacar, Castrol futbolcu sıralamasında 1105. sırada yer alıyor.

Cevap: #Gojko Kacar

Bu adam bize gelse 10 numara olurda bizden başka çok takım istediği için şansımız çok az

Cevap: # Gojko Kacar

Bu adam orta sahamıza ilaç olacak cinsten.Karçırmamız gereken biri.Takım oyuncusu.Çift yönlü.Tekniği iyi.Oyun zekası iyi.Süper transfer olur.Ama yönetimin böyle yararlı oyuncuları bırakın transfer etmeyi görüşeceklerini bile sanmıyorum.Adnan Sezgin İnamoto yu almaya gitmiş

Aslında bizim transferde Sırbıstan pazarına yönelmemiz lazım.Çok iyi takım oyuncuşarı çıkartıyorlar ve çok iyi para ediyorlar.

-İlerde yıldızı parlayacak oyuncuları

*Radosav Petrovic : Önlibero takımı Partizan

*Slavko Perovic :Forvet Roter Stern Belgrad

* Danijel Aleksic :Ofansif orta saha Genua

*Adem Ljajic :Orta saha sağ Florenz

Transfer strajetisi bu olmalı

yahuu bu adamı ön liberoya öneren var iki yönlü ortasahaya öneren var oyun kurucu olarak gören var bu adam ne oynuyor arkadaş yaa forum efsanesi çoğu bilmiyor biliyorum ama neci bu arkadaş oyun kurucu diye biliyorum ben mesela :D

O kadar tempolu olmayan, akıllı ve vasat ustu bir teknigi olan bir adam. Ama oyunlardaki kadar iyi degil asla. Cok buyutulecek biri de degil. A sınıf takımların asla almaması gereken biri. G.Saray için cok bile.

Bence 7m euro falan etmez. 4m euro ancak eder.

Aslında bizim transferde Sırbıstan pazarına yönelmemiz lazım.Çok iyi takım oyuncuşarı çıkartıyorlar ve çok iyi para ediyorlar.

-İlerde yıldızı parlayacak oyuncuları

*Radosav Petrovic : Önlibero takımı Partizan

*Slavko Perovic :Forvet Roter Stern Belgrad

* Danijel Aleksic :Ofansif orta saha Genua

*Adem Ljajic :Orta saha sağ Florenz

Transfer strajetisi bu olmalı

Defalarca yazdim;Bosna,Sirp ve Hirvat bolgelerinde cok iyi genç oyuncular var.Bizim kulub kesinlikle o bolgeye bir okul veya temsilcilik acmasi lazim.

Mevkisine göre çok skorer bir adamdır.Vojvodina'da ve Hertha'da golleriyle ön plana çıkmıştı.Defansif ortasaha diyip geçmemek lazım bu adamı rakip savunmayı duman edebiliyor zaman zaman.Ama Schalke yada Hamburg kapar bunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt