# Gökçek Vederson - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökçek Vederson

Cevap: # Gökçek Vederson

Guizayıda alalım, madem gemileri yaktık..Oyuncuyla beraber para da kazanan tek klüp oluruz dünyada :)

Vederson,Caner'den iyidir.Düşünülebilir.Hakan Balta'da bu sene ne oynadı oda ayrı bir tartışma konusu.

Yönetim kararını vermiş bu sezon taraftarı lig başlamadan delirtecekler.Galatasarayın fenerbahçe maçlarında yediği goller sonrası yaptığı hareketler bile kesinlikle ve kesinlikle Galatasaray forması giymesine engel olacak niteliktedir.

Hakan Baltayı kimse hafife almasın.O Türkiye ligindeki en iyi sol bektir.Kim ne derse desin.Hakanı yedeklemek için Vederson transfer edilecekse Adnan Başkan o koltuktan insin.Aslantepeyi bekliyoruz yıllardır.Bu sezon açılacak.Vederson gibi bir oyuncuyu Aykut gibi bir kaleciyi semih gibi bir forveti o sahada görürsem ben çok sevdiğim Galatasarayın maçını bilet parası verip izlemeye gitmem

Yönetim kararını vermiş bu sezon taraftarı lig başlamadan delirtecekler.Galatasarayın fenerbahçe maçlarında yediği goller sonrası yaptığı hareketler bile kesinlikle ve kesinlikle Galatasaray forması giymesine engel olacak niteliktedir.

Hakan Baltayı kimse hafife almasın.O Türkiye ligindeki en iyi sol bektir.Kim ne derse desin.Hakanı yedeklemek için Vederson transfer edilecekse Adnan Başkan o koltuktan insin.Aslantepeyi bekliyoruz yıllardır.Bu sezon açılacak.Vederson gibi bir oyuncuyu Aykut gibi bir kaleciyi semih gibi bir forveti o sahada görürsem ben çok sevdiğim Galatasarayın maçını bilet parası verip izlemeye gitmem

biletsiz git, ua öyle yapıyor:)

Vederson iyi futbolcu değil zaten de Fenerbahçe'den Gökhan Gönül'ü bile takımda görmek istemem şu an.Çünkü bizim forma altında ezilirler hepsi.Bu yüzden sol beke ya çok kaliteli bir yabancı oyuncu alınmalı ya da Hakan Balta'yı yedekleyebilecek bir Türk.Orta sahaya 3 Yerli 1 yabancı takviye,defansın ortasına savaşçı ve top tekniğ yüksek bir oyuncu daha.Forvete bir yerli oyuncu daha alınarak transfer bitirilmeli.Eğer çok iyi bir kaleci bulunabilirse alınmalı ,bulunamazsa Ufuk'a güvenilmek şartıyla(zira ben kalede Aykut'un oynayacağı kayıp bir sene daha istemiyorum) bu transfer dönemi kapatılmalı.

Niye kimse beğenmiyor bu adamı :).Defansı kötü değil,hızlı,çok bindirir,mücadele etmediği maç yoktur,bana göre çok iyi orta açan biri,senede mutlaka 5-6 asist yapıyor bu sene de yaptı,zaman zaman sert şut çeker.Tabi saçma özellikleri de var da yinede gayet iyi alternatif olur.

Beğenmeyen de çok ama rezalet falan da değil bence.Çağlardan da iyidir...

Daha transferler kesinleşmeden yönetime sallamak yersiz.Açıklansın öyle sallayın bari.

H.Balta.Zaten başka da oyuncumuz yok.

Caner zaten gitti.

kusura bakma ama; hakan balta kaç tane isabetli orta yaptı ve kaç asist yaptı oynadığı maçlarda?

kaldıki vederson direk ilk 11 adamı bile değildi, uğur boral sakatlandıktan ve r. carlos gittikten sonra oynamaya başladı... buna rağmen hakan baltadan daha faydalı olmuştur oynadığoı maçlarda fenere...

keşke gelse...

kusura bakma ama; hakan balta kaç tane isabetli orta yaptı ve kaç asist yaptı oynadığı maçlarda?

kaldıki vederson direk ilk 11 adamı bile değildi, uğur boral sakatlandıktan ve r. carlos gittikten sonra oynamaya başladı... buna rağmen hakan baltadan daha faydalı olmuştur oynadığoı maçlarda fenere...

keşke gelse...

H.Balta'nın ortaları çok iyidir.

Yanılmıyorsam A.Madrid maçı

Bu tarz ortaları çok var;)

keşke gelse...

Ben ne diyorum ,alınmasın mı diyorum.H.Balta'dan iyi diyorum işte. =)

Bende isterim gelmesini.

Üst Alt