Gökdeniz Karadeniz Futbolu Bırakıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökdeniz Karadeniz Futbolu Bırakıyor!

1525381581534.png

Futbol kariyerini Rubin Kazan'da sürdüren Gökdeniz Karadeniz, sezon sonunda emekli olacağını duyurdu.

Uzun yıllar Trabzonspor forması giydikten sonra Rubin Kazan'ın yolunu tutan Gökdeniz Karadeniz, futbol kariyerini noktaladığını duyurdu.

38 yaşındaki futbolcu, resmi Instagram hesabından yaptığı açıklamada 7 Mayıs 2018'de Kazan Arena'da kendisi için bir veda maçı düzenleneceğini duyurdu.

Gökdeniz, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "20 yıllık profesyonel futbol hayatımın sonuna geldim. Bu zaman zarfında benden desteğini esirgemeyen ve üzerimde emeği olan herkese sonsuz teşekkür ederim. 07 Mayıs 2018’de, Kazan Arena’daki veda maçımda son kez bir futbolcu olarak karşınızda olacağım. Hepinizi davet eder, sevgi ve saygılarımı sunarım."

1997-2008 yılları arasında Trabzonspor forması giyen Gökdeniz, 2008'den bu yana Rubin Kazan forması giyiyordu.

Rus ekibinde takımın sembollerinden birisi haline gelen Gökdeniz, 50 kez de Milli Takım formasını giymişti.

Goal

Gokdeniz, F. Tekke’li Trabzon guzel top oynuyordu, cocuklugumun flas ekibiydi (Aurelio falan da vardi)

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Bu adamla ilgili fazla haber yapmıyorlardı nedense yada bana denk gelmedi heralde.Hala futbol oynadığını bilmiyordum.

Adam on senedir yurtdışında oynuyor ki oynadığı ligde katar felan değil hani ama toplasan 10 defa haber olmamıştır medyamızda.

Gökdeniz Reyizz sana kurşun sıkan mafya kanser oldu gel geri dön artık korkacak bir şey kalmadı gel yine iddaaya çök... :)

Üst Alt