Tier 2 - Gökhan Dinç: "Galatasaray'ın yeni orta sahası Matias Vecino oldu" - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 2 Gökhan Dinç: "Galatasaray'ın yeni orta sahası Matias Vecino oldu"

Uygun bir maliyetle (örneğin €500k kiralama bedeli + €1.9m maaşının tamamının karşılanması) kiralanmasına sıcağım

Midtsjö'den falan her türlü daha iyidir. Ha Ndombele'ye yer açmak için giden Oliveira değil Midtsjö olacaksa gerek yok. Oliveira ile az çok denkler kafamda

akşam küfrederek deşarj olacağım geri viteslerle dolu bir yayınları olacak

Ndombele demiştik derler - "gündemde değil" demiş olmalarına rağmen.

yok abi tüm tivitçilere rodop dedelerden haluklara ve daha ufaklara ayar verilmeli.

Elzem oldu o iş

Simdi asil soru su.

Bu adami transfer etmek isteyen Erden Timur'mu yoksa haberi bu tiplere ufleterek nabiz yoklamak isteyen baska yoneticiler mi? Bu transfer cok Cenk Ergun transferine benziyor. Cenk Ergun'u goreve getiren hangi yonetici bilmiyorum. Metin Ozturk'un bana sinsi bir yapisi var gibi geliyor ama gunahini almayayim.

Bunu Erden Timur'u desteklemek icin demiyorum. Daha onceki mesajlarima bakabilirsiniz. Onu cok agir sekilde elestirdim. Ancak bu Vecino transferi stil olarak hic Erden Timur transferine benzemiyor.

Spor Gecesi Digital'i açıldığı günden beri severek izlerim. Her yayınlarına like atarım. Dün ilk defa dislike attım. Amaçları o değildi belki ama, fena halde Vecino yağlaması hissettim dün. Taraftarı ikna etme çabası vardı gibi ama olmadı haliyle.
Vecino yayınında ben de dislike bastım. Uçağı falan gelse havaalanına da giderdim büyük ihtimal, arabasının lastiklerini patlatmak için.

Üst Alt