Gökhan & Esra Çiftine Erdoğan'dan Tavsiye | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan & Esra Çiftine Erdoğan'dan Tavsiye

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Gökhan Töre, Sait Halim Paşa Yalısı’nda Diriliş dizisinin 'Halime Sultan'ı Esra Bilgiç'le evlendi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın şahit olduğu törene çok sayıda spor ve siyaset adamı katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın nikah şahitliğini yaptığı törene siyah beyazlı takımdaki tüm oyuncular ve Başkan Fikret Orman, Ahmet Nur Çebi, Hakan Özköse ve eski futbol şube sorumlusu Mete Vardar katıldılar.

4 ÇOCUK İSTEDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı konuşmada "Sporcu ailenin çok çocuğu olur. Sizlerden 3 ya da 4 çocuk beklentisi içindeyim" sözlerini sarf ederken başarı diledi. Bu arada geceye ünlü sanatçı Orhan Gencebay ile bazı sanatçılar katılırken Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna da törende yer aldı.

Son düzenleme:
Gokhan sukse yapmak icin boyle bir risk almis ama 5-10 sene sonra eger 4 cocugu olmazsa bunun hesabini veremez

insanlari anlamiyorum , boyle seylerle kendilerini ileri plana atmaya calisiyorlar , sonra talimat gelince yapmak zorundasin ... alisan yuzune bakamiyor utancindan su an erdoganin

Gokhan sukse yapmak icin boyle bir risk almis ama 5-10 sene sonra eger 4 cocugu olmazsa bunun hesabini veremez

insanlari anlamiyorum , boyle seylerle kendilerini ileri plana atmaya calisiyorlar , sonra talimat gelince yapmak zorundasin ... alisan yuzune bakamiyor utancindan su an erdoganin

pohohohohahahah

bu nasıl trollük yav

amatörlüğün bu kadarını hiç görmemiştim

Lan bu adamla evlenende de gram beyin yoktur.Takım arkadaşına silah çeken adam evlendiği insana neler yapmaz düşünemiyorum.Tabi vole vurmak için evlenmişse farklı ama vole vurmak için bile şu malla evlenilmez

Harbi sağlam troll ya, Alişan diyor. 10 sene sonra bunu hesabını veremez diyor. Ulan 10 sene içinde kim öle kim kala? Hangi hükümet olacak 10 sene sonra? Erdoğan devam etse bile Gökhan'ı çağırıp hani nerede 4 çocuk mu diyecek? :asd22:

e91a707cbf9f65c61f2c4b2593b8f985.jpg

Kafa yapiyorum saniyorsunuz ama oyle degil , daha once de sigarasini kirdigi gazeteciden tut dovmesini elestirdigi genclere dek bir ton haber bulurum size

Elit insanlar olarak hayatını takip etmemiz gereken kişiler list:

1)Alişan
2)İsmail YK
3)Doğuş
4)Seda Sayan
5)Dilberay

İlk etapta aklıma gelenlar bunlar. Reis sence elit insan olmak için başka kimlerin hayatlarını tamamıyla bilmeliyiz? Refik Y. AKKÜLAH

Üst Alt