Gökhan Gönül Antrenmana Çıkmadı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Gönül Antrenmana Çıkmadı!

Cevap: Gökhan Gönül Antrenmana Çıkmadı!

Yarın şuram ağrıyordu andan çıkmadım der feneri asla bırakmak gibi niyetim yok der beyefendi

Fener'in dibe vurmus mali durumundan faydalanmak gerek. Sabri yedek kulubeye, Eboue sag ic yada solbeke.

Türkan gel seni Gs"li yapalım.Hem yaşında küçük,hiçbir şeyi yok acısız tasasız rahat edersin:eek:

Sen de bunu yedin mi?

Aydan Rzayeva neyin oluyor bilmiyorum ama onu örnek al gel sen de Galatasaraylı ol yol yakınken.

Bu arada şiirli La Liga reklamına Gökhan Gönül ü de eklemek gerekicek şimdi.:asd:

kabul etmiyorum, daha kucuksuksun, dogru yolu bulursun 3-4 yil icinde

ben fenerli azeri görmedim, olaya bak

Milli maçlar yaklaşıyorya ondandır :)Geleneksel,Milli maç öncesi Gökhan Gönül sakatlık olayları.

Öldüm gülmekten renktaşlar neler yazmışsınız.:asd:

Ben çok dedim "Galatasaraylı ol" dinlemedi.İyi ki ben Galatasaraylıyım.:)

5-6 milyon euro ya satarlar. Aklı varsa gitsin zaten.

5 ise 6, 6 ise 7 verip biz alalım. Satmaya gururlarına yediremeseler bile piskolojik ve manevi bir eziklik olur onlar icin. Zira uzun senelerdir ne kadar paraları oldugu hakkında bizimle dalga gecip durdular. Mali olarak bu kadar dibe vurmusken Fener biraz oynamak yada ezerek ticaret yapmak gerekir.

Her ne kadar bazıları Sabri daha iyi desede, GG77 en iyi yerli sagbektir. Dünya'da da ilk 10'a girer. Katılırsınız katılmazsınız. GG77 bizde olursa onu sagbeke koyup Eboue'yi solbek veya sag ic olarak degerlendirebiliriz.

Gitmek için yer arıyordu zaten

Gitsin Avrupa'ya destekleyelim bizde severim kendisni

5 ise 6, 6 ise 7 verip biz alalım. Satmaya gururlarına yediremeseler bile piskolojik ve manevi bir eziklik olur onlar icin. Zira uzun senelerdir ne kadar paraları oldugu hakkında bizimle dalga gecip durdular. Mali olarak bu kadar dibe vurmusken Fener biraz oynamak yada ezerek ticaret yapmak gerekir.

Her ne kadar bazıları Sabri daha iyi desede, GG77 en iyi yerli sagbektir. Dünya'da da ilk 10'a girer. Katılırsınız katılmazsınız. GG77 bizde olursa onu sagbeke koyup Eboue'yi solbek veya sag ic olarak degerlendirebiliriz.

çok beğendiğim bir sağ bek ama dünyada ilk 10'a girer demen bi hayli komik kaçmış :asd:

aziz yıldırım zamanın da arda için hepimizin sinirlerini bozmak için aynı taktiği yapmıştı. Şahsi görüşüm alınıp alınmaması hiç önemli değil benim için yalandan da olsa teklif götürmeliyiz. Zor durumdaymış,dostlukmuş,ebedi dostlukmuş hepsi hikaye. Rakibin düştüyse vuracaksın.

Üst Alt