Gökhan Gönül de gidiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Gönül de gidiyor

sira-geldi-gonul-e-1584620.Jpeg

Fenerbahçe'de Diego Lugano 3 milyon euroya PSG'ye verilirken, bir diğer yıldız Gökhan Gönül'ün de İspanyol Valencia ile temaslarını hızlandırdığı öğrenildi

Şike soruşturması sonrası zor günler yaşanan Fenerbahçe'de yaprak dökümü devam ediyor.

Fenerbahçe Yönetimi, Şampiyonlar Ligi'nden men edilmelerinin ardından takımdan ayrılmak isteyen Diego Lugano için Fransız Paris Saint Germain Kulübü ile 3 milyon euroya anlaştığını duyurdu.

31 yaşındaki Uruguaylı savunma oyuncusu, 2006-2007 sezonundan bu yana Fenerbahçe’de forma giyiyordu. Taraftarın gönlünde taht kuran ve son şampiyonlukta önemli pay sahili olan Lugano'nun gidişinin takımda da büyük üzüntü yarattığı bildirildi.

Bu arada Lugano'dan sonra Gökhan Gönül'ün de bağlarının kopmasına çok az kaldı. İspanya'nın Valencia Kulübü ile temas halinde olan milli oyuncunun anlaşmaya vardığı öğrenildi. Valencia'nın Fenerbahçe ile pazarlıklara başladığı ve bu transferin önümüzdeki hafta başında resmiyet kazanacağı kaydedildi. Niang'ın da kendisine cazip teklifler geldiğini ve Fenerbahçe'nin para kazanması için gitmek istediği ifade edildi.

Volkan yarıda bıraktı

Sarı-lacivertli ekip iki günlük iznin ardından hazırlıklarına dün yaptığı çift idmanla başladı. Sakatlıkları süren Gökhan ve Mehmet Topuz tedavileri devam ettiği için idmana katılmadı. Akşam idmanında sağ üst adalesinde ağrı hisseden Volkan Demirel çalışmayı yarıda bıraktı.

Sıra geldi Gönül’e - Milliyet.com.tr

Cevap: Sıra Geldi Gökhan Gönül’e

Bence ani bir karar ile düşürmesinler. Böyle daha eğlenceli oluyor.

Hiç bir lig arasında, bukadar eğlendiğimi hatırlamıyorum..

Farkında değiliz ama bir tarihe şahitlik ediyoruz. fb, menemen spor olma yönünde emin adımlarla ilerliyor.

İleride torunlarımıza bu fb zamanında süper ligdeydi diyeceğiz...

Cevap: Gökhan Gönül de gidiyor

gökhan gönülün gitmesi demek fb nin ciddi anlamda güç kaybetmesi demektir bana göre. zaten onlarda ciddi anlamda iş yapan, gökhan ve alex vardı. bankasyada bile zorlanacaklardır bakın görün

Valencia Gökhan için kendini geliştirebileceği, makul bir takım.

Andre Santos'u da Barcelona alsın.Tam o bölgede eksiği var.

Bir şeyi anlamakda güçlük çekiyorum. Fenerbahçe henüz ligden düşürülmedi, büyük ihtimalle de bu sezonu süper ligde tamamlayacak, söylentiler bu yönde. Sırf Şampiyonlar Ligine katılmıyorlar diye oyuncularını elden çıkarmaları garip geliyor bana. Tüm ekonomisini Şampiyonlar Liginden gelecek gelire mi bağlamış bu Fenerbahçe? Biz de bu sene Avrupada yokuz ama elimizden futbolcu çıkartacağımıza almak için çabalıyoruz. Başarılı oluyoruz, olmuyoruz orası ayrı ama bir transfer isteği var.

Bir şeyi anlamakda güçlük çekiyorum. Fenerbahçe henüz ligden düşürülmedi, büyük ihtimalle de bu sezonu süper ligde tamamlayacak, söylentiler bu yönde. Sırf Şampiyonlar Ligine katılmıyorlar diye oyuncularını elden çıkarmaları garip geliyor bana. Tüm ekonomisini Şampiyonlar Liginden gelecek gelire mi bağlamış bu Fenerbahçe? Biz de bu sene Avrupada yokuz ama elimizden futbolcu çıkartacağımıza almak için çabalıyoruz. Başarılı oluyoruz, olmuyoruz orası ayrı ama bir transfer isteği var.

Onlarda düşeceklerini anladılar..

Yabancı oyuncuların umrunda değil ki takım. Onlar bu huzursuzluk ortamında gitmek istediler, gitmek isteyen adamı tutamazsın.Sonuçta çoğunun piyasası var.

Gökhan Gönül'e de teklifler artmıştır tabi bu olaylardan sonra.Aklını çelmiş olabilirler.

Üst Alt