Gökhan Gönül: "İyi ki Galatasaray'a gitmemişim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Gönül: "İyi ki Galatasaray'a gitmemişim"

Cevap: Gökhan Gönül : 'İyi ki Galatasaray'a gitmemişim'

ayrıca ardanın ettigi lafla bu lafı nasıl bir tuttun tebrik etmek lazım seni..

Türkiyede taraftra şirin gözükmek için yapılan klişe yorumlar :D Bikerede 3 büyük yok 2 büyük var birde onlardan büyük fener var diye acayip bir yorum yapmıştı şu "fener büyüklüğü başka bir büyülüktür kupa cart curtla ölçülemez" saçmalığına benzer birşeydi camiaya girenin kafa otomatikman nirvanaya ulaşıyor arkadaş.

avrupada oynayabilirmis:) gökhan avrupada oynayamaz.ammada abartiyorlar

artislik yapma gökhan canaya söyleriz bacağını eline verir :)

gökhan gönül sağbek olarak iyi değil bence. sağ açık düşünülse daha yararlı olur. adam maç boyu bindirmekten asli görevini yapamıyor.

terbiyesiz gelmek için can atarlar başka yere gidince en büyük rakiplerine böle derler kişiliksiz..

Gökhan fenerde en sevdiğim oyuncuydu. Hatta Galatasaraylı olduğuna dair söylentiler de vardı. Ama şu dakikadan sonra benim için bitmiştir. Ha emre ha gökhan... Galatasaray'a laf atan hiç bir oyuncuya saygı duymam, keşke gelseydi demem.

Ekmeğini yediği kulüp Fenerbahçe. Parayı oradan kazanıyor. Ne demesini bekliyorsunuz ?

''Keşke Galatasaray'a gitseydim'' mi diyecek ? Kendi kariyeri açısından, taraftarına sevimli gözükmek açısından söyleyecek bunları.

Aslanım Gökhan. Has Fenerbahçeli v.s gazını taraftarına verecek ki, camia içerisinde itibar görsün.

Böyle saçma sapan ve gereksiz açıklamalar olmasa daha iyi ama bizim de ülke gerçeğimiz bu. Büyük takımlara giden oyuncular genelde doğuştan o takımlı olurlar (!)

Transferlerden sonra, boy boy çocukluk fotoları vs yayınlarlar. Arz talep işi. Taraftar bunu istiyor seviyor. Rakip taraftarı ise provoke etmesi açısından zararlı açıklamalar bunlar.

Kazım'da keşke Fenerahçe'de oynamasaydım der. Ödeşiriz :)

Ya arkdaş,bişey sölicem şimdi ceza yicem bu çakma ismail yk yüzünden.

Son 2 senede çirkeflik pislik adına çok gelişen oyunculardan.Bu lafı için demiyorum.

Yine hakeme itirazları sonucu Colman Burağa golü attırıp şampiyon Bursa olmuştu :D.Ama bu sene yine aynı hareketlerine devam ediyor demek ki hala akıllanmamış.

Üst Alt