Gökhan Gönül: "İyi ki Galatasaray'a gitmemişim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Gönül: "İyi ki Galatasaray'a gitmemişim"

Cevap: Gökhan Gönül : 'İyi ki Galatasaray'a gitmemişim'

İyi ki gitmemişim diyen bir adamı nasıl olurda takımda görmek isterim dersiniz anlam veremedim açıkcası.

gökhan gönül sana aslında kızmamak lazım. o formayı giyenin karakterinde sorun oluyo zaten. GS SANA 10 NUMARA BÜYÜK GELİR DİCEMDE İYİ OYUNCUSUN VESSELAM. AMA FORMA AGIR GELİR BAK SANA ONUDA SÖYLİYİM.

E fenerbahçeye transfer olmadan önce Floryanın kapısında uyuduğunu da anlatsaydın ya..

Taraftarına şirin gözükmek için söylediği bir laf çok büyütrmemek lazım. Bu gözler '' Kefen giyerim ama Galatasaray forması giymem'' diyip aslanlar gibi bu formayı giyenleride gördü

okuyanda 3 yıldır 3 şampiyonluk 1 avrupa kupası 2 de türkiye kupası gördü sanacak

Taraftarına şirin gözükmek için söylediği bir laf çok büyütrmemek lazım. Bu gözler '' Kefen giyerim ama Galatasaray forması giymem'' diyip aslanlar gibi bu formayı giyenleride gördü

Baliç yalanlamıştı o açıklamayı. Kefenin anlamını bile bilmem demişti. O sözler sadece fb yanlısı medyanın manşetiydi. Basının hayal gücünü de hesaba katarsak ben Baliç'in kefen mefen dediğine inanmıyorum.

Acaba Fenere transfer olmadan evvel Florya'da tam bir hafta yatıp kaltıgını biliyor mu o sirin gözükmeye calıstıgın Fener taratarı?

Adnan Sezginden günlerce onay bekleyip Cavcav bonservisinde ucunca Florya'da ki bilmem kac kapıdan birinin yolunu tuttugunu cabuk unutmus. Sanırım onun ezikligiyle bu talihsiz yorumu yapmıs.

Bu saatten sonra cok sıkı bir Sabriciyim.

Arda'nın söylemleri ile kıyaslayanlar olmuş.Arda çocukluğundan beri Galatasaray camiası içinde olan gerçek bir Galatasaraylıdır ve Fenerbahçe'de oynamam diye beyanat vermesi çok normaldir ama "Gökhan Gönül Galatasaraylı her halde" tartışmaları konuşulurken çıkıp böyle bir açıklamada bulunması uygunsuz bir davranış olmuş.Sorarlarsa sana böyle bir soru, bu konu hakkında yorum yapmak istemiyorum dersin sevenlerin,sana sempati duyanların sayısı artar.Profesyonellik bunu gerektirir.

Aslantepe'ye gel güzelim.Gel,gel acımayacak.:).Tarkan diyor,ben değil.

1. keşke Galatasaray a gitseydim diyemiyeceğine göre

2. niye böle bir açıklama gereği duyduğunu açıklamalı (rüyasında ak sakllı dedemi söledi böle bir açıklama yap diye)

3. iyikide gelmemişsin

halbuki aklı başında terbiyeli bi görüntüsü var ilginç böyle bir açıklamada bulunması

Fenerbahçe'de kazandığı kupaların haddi hesabı yok, ondan böyle demiştir.

ankara da kendisinin G.Saraylı olduğunu bilmeyen yok fenere yaranmak için söylemiş 2007 de alıyorduk ama adnan sayesinde kaybettik

yani sabri ile kıyaslayacaksak o mevkide bende güzel iş yaparım gökhana kalmaz o iş :asd:

Üst Alt