Gökhan Gönül: "Maicon ve Alves'ten farkım yok!"


Cevap: Gökhan Gönül: "Maicon ve Alves'ten farkım yok!"Turkiye'nin en iyi bek i gökhan bence. Maicon ve Alves kadar olmasa da çok da uçurum yok bence aralarında. Valencia, Atletico Madrid gibi takımlarda banko oynar. Bir de türkiyenin en iyi klübünde oynuyorum demiş. Ona takılmıyorum işte :)
 
Cevap: Gökhan Gönül: "Maicon ve Alves'ten farkım yok!"Yahu hala şu adamı övenler var.1 TANE 1 ya 1 tane iyi oynadığı milli maç söyleyin bana,avrupanın ilk 10 ligine bile giremeyen dandik süperligde oynuyor,hala övüyorlar şunu.Arda nın bu kadar ünlü olma sebebi milli takım performansıdır.Kim bakar dandik süperlig, performansına.Adam her milli maçta iyi oynuyor neredeyse,gökhan gönülün 1 tane iyi oynadığı maç yok,bırakın iyi oynamayı rezil ötesi oynuyor takımı sabote ediyor.Bu adamla alves in maicon un isminin yan yana anılması rezillik yemin ediyorum.
 
Cevap: Gökhan Gönül: "Maicon ve Alves'ten farkım yok!"Piyasa yapmaya calısmısTürk futbolcular icinde tartısmasız en iyisi
 
Cevap: Gökhan Gönül: "Maicon ve Alves'ten farkım yok!"maicon ve alvesin sol bacagi olamaz bu yaw :) alvesin kac gol ve aststi var bak bakalim gökhan efendi
 
Cevap: Gökhan Gönül: "Maicon ve Alves'ten farkım yok!"türkiyede basin bir futbolcuyu hemen messi,maicon,alves yapioyr.madem bukadar iyisin neden teklif yok? bak mehmet topala,adamin hicbiryerde su istiyor bu istiyor diye adi cikmadi,ama valenciada.ya digerleri? yok sabriyi florentina izliyor.ardayi liverpool-madri istiyor.luganoyu 3 senedir italyanlar sirada bekliyor falan filan :)
 
Cevap: Gökhan Gönül: "Maicon ve Alves'ten farkım yok!"Yahu hala şu adamı övenler var.1 TANE 1 ya 1 tane iyi oynadığı milli maç söyleyin bana,avrupanın ilk 10 ligine bile giremeyen dandik süperligde oynuyor,hala övüyorlar şunu.Arda nın bu kadar ünlü olma sebebi milli takım performansıdır.Kim bakar dandik süperlig, performansına.Adam her milli maçta iyi oynuyor neredeyse,gökhan gönülün 1 tane iyi oynadığı maç yok,bırakın iyi oynamayı rezil ötesi oynuyor takımı sabote ediyor.Bu adamla alves in maicon un isminin yan yana anılması rezillik yemin ediyorum.Sabri'yle dalga geçip, bu adamı övmek büyük çelişkidir. Sabri 10 tane GG eder. Ama nedense gözlerimiz yerine, başka yerlerimizle izliyoruz maçları. Ya da maç özeti izleyip, 90 dakika izlemiş gibi yorumlar yapıyoruz. Bilmiyorum, farklı bir milletiz biz.
 
Cevap: Gökhan Gönül: "Maicon ve Alves'ten farkım yok!"Bir de en iyi Türk oyuncu en iyi Türk sağbek diyenlerimiz var. Gülüyorum sadece :asd:.
 
Cevap: Gökhan Gönül: "Maicon ve Alves'ten farkım yok!"Çok iyi bi oyuncu ama Maicon ve Alves'in tempo ve tekniklerine yetişmesi imkansız , ayrıca müthiş orta kesen bi isim de değil evet çok iyi bi oyuncu ama en iyi değil !
 
Cevap: Gökhan Gönül: "Maicon ve Alves'ten farkım yok!"Çok iyi oyuncu filan değil.Her maç çok kritik kademe hataları yapıyor.Hemde bu yavaş oynanan kalitesiz ligde.Türkiye ligi için iyi sadece.İspanyada orta sıra takımlarında oynar en fazla.Oda ilk 18 de olarak.Ayrıca ortalarıda çok kötü.Heralde Maicon ve Alves gibi o tempoda oynamaya kalksa 35.dakkada sahaya yığılır.
 
Cevap: Gökhan Gönül: "Maicon ve Alves'ten farkım yok!"Adama demezler mi sen beyazsın , herifler zenci nasıl farkınız olmuyormuş .:Z2:

Maicon'dan sevgilerle ... 
Cevap: Gökhan Gönül: "Maicon ve Alves'ten farkım yok!"alves yeri gelir 100 m değil 200 m tüm sahayı depar atar,yeri gelir iniesta gibi asist yapar yeri gelir 30 metreden gol atar...abartmış piyasa yapmaya çalışmış
 
Cevap: Gökhan Gönül: "Maicon ve Alves'ten farkım yok!"Ramos´u kendine rakip bile görmemiş:asd:Tamam Gökhan,şampiyon sensin.
 
Cevap: Gökhan Gönül: "Maicon ve Alves'ten farkım yok!"şimdi galatasaray'da olsaydı yorumların 180 derece olacağını bilmeyen yok.kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş.
 
Üst Alt