Gökhan Gönül: "Maicon ve Alves'ten farkım yok!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Gönül: "Maicon ve Alves'ten farkım yok!"

Cevap: Gökhan Gönül: "Maicon ve Alves'ten farkım yok!"

‘EURO 2008 İÇİMDE KALDI’

“Sakatlığım nedeniyle 2008 Avrupa Şampiyonası’nda oynayamadım. Belki ben olsaydım yarı finale çıkamazdık ama finalde oynayabilirdik! 2008’de oynayamadığım için içimde bir burukluk var. Umarım önümüzdeki Avrupa şampiyonasında yer alırım.”

Hadi lan ordan.Ama ilk dediğine katılıyorum sen olsaydın yarı finale çıkamazdık.Resmi maçların yüzde doksanında rezalet oynayan bir adamın olmaması gayet iyi olmuş.

Sen olsaydın belkide çek maçında Sabri oyuna girmeyecek ve kazanmayacaktık.Çek maçının kazanılmasında 2 adam maçı kurtarmıştır biri Hamit diğeri Sabri.

Maicon ve Dani Alves’ten çok büyük farkım yok.

Şut açısından arada dağlar okyanuslar kadar fark var.Orta açısından dağlar okyanuslar kadar fark var.Pas açısından dağlar okyanuslar kadar fark var.

Bu laf komiktir ya.Nasıl farkın yok sen burda 2 gol atıyorsun senede gelsin onlar bakalım kaç gol atıyor.Sen 2 senede 4 asist yapmışsın yaptığın ortalar hep oyuncunun üzerine çarpıp taça çıkmış antuya bile malzeme olmuşsun ortaların yüzünden şutların yüzünden nasıl kıyaslıyorsun.Arada yapıyor orta Sabri'nin arada yaptığı gibi moldovaya karşı Hakana attırdığı gibi,samsunspora karşı hakana attırdığı gibi,santosun attığı ve yenildiğimiz maçta Ardaya attığı gibi orta gibi ama ikiside arada sırada yılda 5-10kez açabiliyor.

‘HAVALANMADIM’

“3-4 yıl içinde geldiğim süreç beni değiştirmedi. Havalanmadım.

O yüzden son 2 senede 50 maçta 100 kez hakemin üzerine yürüyüp 50 kez rakip oyuncularla tartıştın.

Samimiyetimle Serkan Balcı ve Sabri'nin bundan iyi olduğunu düşünüyorum.

İbrahim Üzülmezde biraralar kendini R.Carlosla kıyaslıyordu bunların hepsi akılsız topçu...

ismail-yk.jpg

:D

Ben gökhanı beğeniyorum avrupada 1.sınıf olmasa bile 2.sınıf takımlarda çok rahat oynar

Tr de 5.sınıf topçulara çalım atmaya benzemez bu gökhan milli takımda gördük seni

Üst Alt