Gökhan Gönül: "Quaresma'nin Ronaldo'dan farki yok" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Gönül: "Quaresma'nin Ronaldo'dan farki yok"

Cevap: Gökhan Gönül: "Quaresma'nin Ronaldo'dan farki yok"

her önemli maçtan önce bu tür açıklamalar yapılır ki yıldız oyuncular havaya girsin oynayamasın diye.

Suratından cehalet akan bir adamın zırvalığı. Ciddiye alınması gereksiz.

Yok yani hafta sonu karşılıklı oynayacak olsalar, Q7 yi tuttuktan sonra Ronaldo kalitesinde bir adamı durdurdum demek için yapmıştır açıklamayı diyeceğim ama karşılıklı da oynamıyorlar.

Cevap: "quaresma'nin ronaldo'dan farki yok"

Sanki C.ronaldoyla oynadı da birde kıyaslamış :)

Gerçi C.ronaldoyu Hakan balta bile rahatlıkla tuttu :D

portekize karsi oynadik sanirim 2008 avrupa sampiyonasinda 2-0 yenildik ronaldonun oynadigini biliyorumda gökhan varmiydi hatirlamiyorum...

gökhan yapmaaa yaaa ronaldo=messi>ribery=schneider=robben>malouda...>hazard...>lennon...> quaresma<=>volkan sen :D

"Quaresma gerçekten çok iyi bir futbolcu. İlk maçta karşılıklı birçok pozisyonumuz oldu ve açıkcası beni baya zorladı

Gökhan çaktırmadan kendini övmüş Ronaldo gelse anca zorlar ama karşımda bişey yapamaz demk istemiş :D :D :D

Cevap: "quaresma'nin ronaldo'dan farki yok"

portekize karsi oynadik sanirim 2008 avrupa sampiyonasinda 2-0 yenildik ronaldonun oynadigini biliyorumda gökhan varmiydi hatirlamiyorum...

gökhan yapmaaa yaaa ronaldo=messi>ribery=schneider=robben>malouda...>hazard...>lennon...> quaresma<=>volkan sen :D

Ribery, Sneijder ve Robben'in çok gerisinde.

Neden herkes haberi biyerinden anlıyor ?

Q7=Ronaldo yetenek olarak .

Ancak bazı şeyler yetenek ile bitmiyor , fizik gücü , takım oyunu vs bunlar olduğu için Ronaldo Real Madrid'de . Gökhan Gönül'ün de demek istediği bu , yetenekleri benziyor...

Ronaldo>>>>>>>>>>>>>>>>Q7'dir her yönden.Tartışmak anlamsız

Neden herkes haberi biyerinden anlıyor ?

Q7=Ronaldo yetenek olarak .

Ancak bazı şeyler yetenek ile bitmiyor , fizik gücü , takım oyunu vs bunlar olduğu için Ronaldo Real Madrid'de . Gökhan Gönül'ün de demek istediği bu , yetenekleri benziyor...

ya gecin bu isleri, ronaldonun yari yetenegi olsa inter birakmazdi, söyle bir örnek vereyim ronaldo gökhana telefon klubesinde bile calim atar, quaresma atamaz, bu ikisini karsilastirmak bana göre futbola hakarettir :D

Ronaldo yaptıklarını sonuca yansıtıyor(gol asist) Quaresma yansıtamıyor, en önemli fark bu.Onun dışında çok benziyorlar gerçekten.

Ronaldo yaptıklarını sonuca yansıtıyor(gol asist) Quaresma yansıtamıyor, en önemli fark bu.Onun dışında çok benziyorlar gerçekten.

manchesterdaki ronaldo ile belki benziyodur ama şuanki ronaldo fizik olarak oyun olarak çok üstün. makina gibi şerefsiz:) hakkaten küfür etmiz gökhan ronaldoya

Başlığa göre yorum yapıyorsunuz arkadaşlar . Bir içeriği okuyun anlayacaksınız . Q7 yetenekli adamdır ancak bireysel top oynuyor takım oyunu oynasa Real Madrid'de oynardı merak etmeyin ...

Başlığa göre yorum yapıyorsunuz arkadaşlar . Bir içeriği okuyun anlayacaksınız . Q7 yetenekli adamdır ancak bireysel top oynuyor takım oyunu oynasa Real Madrid'de oynardı merak etmeyin ...

Yetenekler arasında büyük fark yok bana göre en büyük etkenler quaresma adı duyulduktan sonra fazla çalışmadı futbolu hobi olarak gördü ronaldo öyle değil sürekli çalıştı ve ferguson gibi bir hocaylada çalıştı şuan kariyerinin zirvesinda halada çok çalışıyor iyikide çalışmamış q7 gibisi daha gelmez

Üst Alt