Gökhan Gönül: "Quaresma'nin Ronaldo'dan farki yok" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Gönül: "Quaresma'nin Ronaldo'dan farki yok"

Beşiktaşlı Quaresma'nın tarzının C. Ronaldo'ya benzediğini düşünen Gökhan Gönül, iki Portekizli yıldızın pek farkları olmadığına inanıyor.

Hafta sonunda oynanacak Beşiktaş derbisinin hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe'nin başarılı sağ beki Gökhan Gönül, siyah beyazlı ekipte forma giyen Ricardo Quaresma'nın Cristiano Ronaldo ile aynı kalitede olduğunu düşünüyor.

Habertürk'ün haberine göre Portekizli yıldızdan övgü dolu sözlerle bahseden Gönül, "Quaresma gerçekten çok iyi bir futbolcu. İlk maçta karşılıklı birçok pozisyonumuz oldu ve açıkcası beni baya zorladı. Kendimi Cristiano Ronaldo'ya karşı oynuyormuş gibi hissettim. Tek farkları boyunun daha kısa olması. İkisi de aynı kalite ve seviyede oyuncular." şeklinde konuştu.

Gençlerbiriliği OFTAŞ'tan 2007 yılında transfer edilen Gökhan Gönül, bu sezon görev yaptığı 20 maçta üç de gol kaydetti.

Goal.com

Cevap: "quaresma'nin ronaldo'dan farki yok"

gökhan gönül sen iyi oyuncusun ama o forma altında herkes suuruni yitiriyo. farkları şu ronaldo kariyerini zirveye taşıdı. queresma diplerde duruyo..

Q7 bu ligde 1 gol atarken C.ronaldo 24-25 gol atıyor asistleri söylemiyorum :asd:

Bende ciddiye alıp kıyasladım birde :D

Son pas özürlüsü Q7.Gerçekten bazen bjkdeki S.özkanı andırıyor Q7 top geliyor 2ye bir gidiyorlar bir bakıyorsun Q7 topu rakibin defansına vermiş,6 pasın oralarda Q7 kale dibinde onu çalımlıyor bunu çalımlıyor zor olanı yapıyor bir vuruyor top dışarı :D

Tamamen planlı bi açıklama rakip takımın oyuncularını övüp havaya girmelerini engellemeye çalışıyolar

Sanki C.ronaldoyla oynadı da birde kıyaslamış :)

Gerçi C.ronaldoyu Hakan balta bile rahatlıkla tuttu :D

Cevap: Gökhan Gönül: "Quaresma'nin Ronaldo'dan farki yok"

Futbolculukla alakası olmayan bir adamdan, ancak böyle bir yorum olur zaten, şaşırmadım.

İkisi de, 5 para etmez. Ancak STSL gibi odun liginde oynarlar. Avrupai maçlarda ikiside, özellikle Gökhan Gönül içler acısı.

yok yahu antalyada adam hayati gol attı. kayseri macında abrahmatın cıkardıgı pasta zalayeta tam top dokuncakken topa degdi. adam olası 5 puan kazandırdı takımına. bu hakan balta 15 puanımızı calmıstır ruhsuz herif..

Gökhan gönül iyi adam türkiyeninde en iyi sağ beki fenerden bir tek g.gönül gelirse sevinirim ama bu adam milli takımda oynayamıyor zamanında ferguson ilk başta quaresmayı istedi q7 barcayı seçince oda ronaldoyu seçti ronaldo sürekli çalıştı ama quaresma futbolu hobi gibi görünce bir türlü zirveye çıkamadı

q7: Gökhan gönülün maicondan bi farkı yok sadece biraz beyaz he bide gaffura benziyor. İlk macta ayıltıp bayıltmıstım ama olabilir böyle seyler gercekten

Ronaldo´ya gelene kadar önünde vatandaşı Nani var . Quaresma mı ?,Nani mi? Bence tartışmasız Nani.

Gökhan, hafta sonu :asd:

BfMIO.jpg

Üst Alt