# Gökhan Gönül | Transfer Dedikoduları - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan Gönül | Transfer Dedikoduları

Cevap: Gökhan Gönül'ün Barça aşkı

Gökhan'dan sadece Alves'e top atan top toplayici çocuk olur :)

Ne yapması lazım bercelonada oynaması için?Tempo desen var bindirme desen var,gol de atıyo,orta açmasını beceremiyo ama zaten barcelonada kimse gökhan gönülden orta açmasını falan istemez.Ona kadar 50 tane adam var topu kullanacak

Ne yapması lazım bercelonada oynaması için?Tempo desen var bindirme desen var,gol de atıyo,orta açmasını beceremiyo ama zaten barcelonada kimse gökhan gönülden orta açmasını falan istemez.Ona kadar 50 tane adam var topu kullanacak

Bu lazim, o da onda yok...

beyin.jpg

bu dediklerini ancak türkiyede yapar hakemler hakem olsa 10 defa atilir.ayrica avrupali senin burda oynadigin maclara degil avrupa maclarina bakar.youngboys paok gibi :) nerdeydi alex emre gökhan gibi sözde yildizlar bu maclarda?

İlk başta düşününce atmayın kardeşim diyor insan ama olaya şu yönden de bakmak gerek.Barcelona'nın ilk 11 dışındaki oyuncularının çoğu aslında hiç de süper star falan değil,alternatifli bir kadroları da yok,transfere çok aşırı para harcamayı da düşünmüyorlar sanırım,o yüzden Gökhan ya da ona denk ondan biraz daha iyi oyuncuları alıp kulübeyi zenginleştirebilirler.

profesör dr. avukat hamdi yasaman:Galatasaray'ı mahkeme kapılarına taşıyarak, seçimleri engellemek için her yolu deneyen, POLAT'a , ANLADIĞI DİLDEN CEVAP , ünlü hukukçu GALATASARAY KULÜBÜ DİVAN KURULU ÜYESİ HAMDİ YASAMAN'dan geldi.. Yasaman MALİ OLARAK İBRA EDİLEN , Polat yönetimine MALİ AÇIDAN DAVA AÇILABİLECEĞİNİ söyledi. YASAMAN "MALİ OLARAK İBRA EDİLDİ AMA BU GÖSTERİLEN BİLANÇOYA GÖRE YAPILDI. GÖSTERİLMEYEN BİLANÇOLARI, HESAPLARDAKİ USULSÜZLÜKLERİ, PROBLEMLERİ İLERİ SÜREREK DAVA AÇILABİLİR, BUNU HERKES GÖZARDI ETTİ AMA İŞ BURALARA GELİRSE , GENEL KURULUN İBRA KARARINI VERMESİ POLAT'I MALİ YÖNDEN KURTARAMAZ " dedi.. Polat'ın anladığı dilden konuşan ve BU İŞLERİ KURCALARSAN BİRİLERİ DE ÇIKAR, MALİ İBRAYA İTİRAZ EDER, BU DAVALARIN ÖNÜNÜ ALAMAZSINIZ dedi.. Ve bu açıklamanın ardından POLAT'ın ÜZERİME GEREKSİZ YERE GELİYORLAR İSTİFA EDECEĞİM dediği kulislerde dolaşmaya başladı.. Polat gitmemek için direnirse MALİ İBRA ya İTİRAZ EDİLECEK VE GÖRÜNMEYEN BİLONÇO ve HESAPLARDAKİ USULSÜZLÜKLERİN İNCELENMESİ İSTENECEK.

Fark etmeyenler için soyleyim son haftalarda her maç oncesi gokhan barcelonaya volkan manchester'a haberleri cikiyor, yok tribunden izliyecekler felan..

Ben size soyleyim tribunde izliyecler sadece 7eNerbahçeliler, basin veriyor gazi, aman gokhan iyi oyna, aman volkan iyi oyna bak buyuk kulup izliyor felan...

YERSEN..

ne demistim dün; avukatin teki polati resmen tehdit etti diye :) avukatin bu sözünden sonra polat istifa edecek haberleri dolasmaya basladi.eger polat istifa ederse bilinki usulsüzlük var. dinsizin hakkindan imansiz gelir

Barcelona gözlemcileri için yer istemiş Fenerbahçe'den de, ben Gökhan Gönül'den ziyade Andre Santos için geldiklerini düşünüyorum. Sol beklerinde sıkıntı var, Santos tam aradıkları isim.

Barcelona gözlemcileri için yer istemiş Fenerbahçe'den de, ben Gökhan Gönül'den ziyade Andre Santos için geldiklerini düşünüyorum. Sol beklerinde sıkıntı var, Santos tam aradıkları isim.

Spor Toto topcusunu napsinlar ?

3 sol beki var adamlarin. Hepsi sizin kolpa Santostan iyi oyuncu.

Gökhan kendini begenmis birisi...

giderse ilginç olur, bundan sonra ispanya ligi'ni dinlerken devamlı şöyle bir haber; barcelona'da gökhan gönül'ün durumu maç saatinde belli olacak :D

adamın maç saatinden önce durumunun belli olduğu tek hafta geçmedi be :)

Cevap: # Gökhan Gönül | Transfer Dedikoduları

Bırakın gideyim başkan''

Adım adım şampiyonluğa giden Fenerbahçe'nin başarısındaki en önemli pay sahiplerinden biri olan Gökhan Gönül yuvadan uçabilir...

Dünya devi Barcelona'nın transfer listesine giren ve İspanyol kulübünün iki istatikçisi tarafından Büyükşehir Belediye maçında mercek altına alıncak olan genç yıldızın Başkan Aziz Yıldırım'la görüştüğü ortaya çıktı.

MÜTHİŞ BİR ŞEY!

Barcelona'nın kendisiyle ilgilenmesinden çok etkilenen Gökhan'ın Yıldırım'a, "Avrupa'ya gitmek en büyük hayalim. Bu sezon şampiyon olduktan sonra bu hayalimi gerçekleştirmek istiyorum. Eğer Barcelona'dan teklif gelirse bu müthiş bir şey olur. Böyle bir fırsat, insanın ayağına her zaman gelmez. Eğer şartlar sizin açınızdan da uygun olursa bana izin verin başkanım" ifadesini kullandığı öğrenildi. Gökhan'a, "Şu anda teklif falan yok. Eğer gelirse oturur konuşuruz" yanıtını veren Başkan Yıldırım'ın milli futbolcuyu bırakmaya sıcak bakmadığı belirlendi.

15 MİLYON EURO'YU VEREN ALIR!

Gökhan Gönül'ün başka bir takıma gitmesini zorlaştırmak için bonservisine, "15 milyon Euro'ya serbest kalır" maddesi koyduran Aziz Yıldırım, Barcelona veya başka bir kulüp bu parayı ödemesi halinde çaresiz kalacak.

Takvim

Üst Alt