Gökhan Gönül | Türkiye 'nin en iyi sağ beki ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Gönül | Türkiye 'nin en iyi sağ beki !

Cevap: Gökhan Gönül | Türkiye 'nin en iyi sağ beki !

Bu nasıl iş yav ? Basbaya avaraj takımı olduk anasını satim .Kim bizi bu hale getirdiyse hesap versin kardeşim .Kim lan Hırvatistan falan .Yemin ediyorum kalp spazmı geçirecektim maçta .Bu kadar kötü duruma ne zaman geldik biz ? Oğuz Hiddink Arda Emre Volkan Gökhan bir daha alınmasın milli takıma .Bi Hakan Şükürlü Ümit Davalalı Hasan Şaşlı Milli Takıma bakıyorum birde şimdi ki kansızlar ordusuna bakıyorum kimse ülke futbolunu bu hale getiremez.Yazık kardeşim TFF toptan istifa etmeli .FB'yi kollayacam diye ülke futbolunun içine ettiler .Çarşamba günü ülke futbolu adına devrim olmazsa Galatasaray dahil hiçbir takımı bir daha izlemem bu çarkada para kaptırmam .

ne gökhan futbolcu ne de sabri...

oysa gökhan da iyi kumas vardi... ama barcelona filan yalandir, bu durumla en iyi takim onun icin fenerbahce dir, belki fc kölne gider okdar

bir boka yaramaz. 50 kere soyledik burda birkac derdoyla, adam defans yapmasini bilmiyor. corlukadan yedigi calima corluka bile sasirdi.

Aynen Corluka'dan çalım yemek zor olsa gerek.Tebrik etmek gerekir.

Bu embesile sövdüğüm kadar hiç kimseye sövmedim.Tek başına milli takımın Euro 2012 ye gitmesini engelledi.Şerefsiz herif.O kadar yavaş gelen topu sektiren,uzaklaştıramayan volkan ayısına da denecek bişey yok zaten.2 fenerli mal milli takımı bitirdi resmen.

Bu embesile sövdüğüm kadar hiç kimseye sövmedim.Tek başına milli takımın Euro 2012 ye gitmesini engelledi.Şerefsiz herif.O kadar yavaş gelen topu sektiren,uzaklaştıramayan volkan ayısına da denecek bişey yok zaten.2 fenerli mal milli takımı bitirdi resmen.

Bosna maçınıda bu katletmişti

Ulan göz göre göre 2 Turnuvaya götürtmedi serefsiz bizi.. Corluka ayisindan yedigi calima bakin. efsanedir o efsane.. 1,95 boyundaki agir adamdan öyle calim yenirmi..

Hırvatistanın atakları hep soldan geldi. Hamit Altıntop sahada yok gibiydi, ruhsuz oynadı. Gökhan'da ileri çıkınca sol taraf çok atak yedi. Aslında Hamit çıkarılıp yerine Sabri gelmeli, Töre ise Sabri'nin yerini almalıydı. Gökhan ve Sabrinin arka arkaya oynadığı maçlar iyi gidiyor hep. Aslında sağbek Sabri, Sağaçık Gökhan onun yanında ortada Töre olmalıydı. Hazırcı, koşmayan ve ruhsuz Hamit'i Hiddink sırf marka ismi için takıma alıyor. Türk futbolunu ve futbolcularını iyi izlemediği anlaşılıyor.

Bu nasıl iş yav ? Basbaya avaraj takımı olduk anasını satim .Kim bizi bu hale getirdiyse hesap versin kardeşim .Kim lan Hırvatistan falan .Yemin ediyorum kalp spazmı geçirecektim maçta .Bu kadar kötü duruma ne zaman geldik biz ? Oğuz Hiddink Arda Emre Volkan Gökhan bir daha alınmasın milli takıma .Bi Hakan Şükürlü Ümit Davalalı Hasan Şaşlı Milli Takıma bakıyorum birde şimdi ki kansızlar ordusuna bakıyorum kimse ülke futbolunu bu hale getiremez.Yazık kardeşim TFF toptan istifa etmeli .FB'yi kollayacam diye ülke futbolunun içine ettiler .Çarşamba günü ülke futbolu adına devrim olmazsa Galatasaray dahil hiçbir takımı bir daha izlemem bu çarkada para kaptırmam .

İçeride fenerbahçe, Alex ve TFF'ye yaslanmış işini götürüyor, Galatasaray ve Beşiktaş da bu çirkin yapıyı kırmak için habire transfere abanıyor,istikrar yakalanamıyor. Altyapı zaten yıllardır verimsiz...Altyapı verimsizliği ve üstyapı istikrarsızlığı Türk futbolunu iflas ettirtti.Bu iflasın çekirdeği fenerbahçenin Türk futbolunu hegomonya altına almak için giriştiği çeteleşmedir.Bundan önceki Galatasaray dönemiyle karşılaştırılırsa,şike soruşturma süreci irdelenirse,Türkiye Ligi takip edilirse neden Avrupa'da hiçleri oynadığımız da kabak gibi ortaya çıkacaktır.

Dün resmen dağıldı. Berbat bir oyun ortaya koydu. Nerde o eski gökhan, rakibin üstüne top sürmeye bile korkan bir gökhan vardı dün sahada.

Dün resmen dağıldı. Berbat bir oyun ortaya koydu. Nerde o eski gökhan, rakibin üstüne top sürmeye bile korkan bir gökhan vardı dün sahada.

Türkiye'de faul korkusu yok kart korkusu yok , çalım atamazsa serbest vuruş alacağı garanti iken , rakip oyuncular satın alınmışken öyle performans! göstermesi gayet olağan bir şey.

Türkiye'de faul korkusu yok kart korkusu yok , çalım atamazsa serbest vuruş alacağı garanti iken , rakip oyuncular satın alınmışken öyle performans! göstermesi gayet olağan bir şey.

Doğru diyorsun renkdaş. resmen yattı yere corlukanın geçmesini bekledi. Bir müdahale bile yapmadı. Neyse üzerinde durulacak bir oyuncu olmadığını gösterdi.

Kendi takim arkadasi,milli takim kaptan Emre bile cildirdi bu malin hatasindan sonra.

Satiyormusun diye sormustur bence.

Üst Alt