Gökhan Gönül | Türkiye 'nin en iyi sağ beki ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Gönül | Türkiye 'nin en iyi sağ beki !

Milli maçı izleyenler, Türkiye 'nin en iyi sağ beki hakkındaki görüşlerinizi ve övgülerinizi! buraya alalım.

Cevap: Gökhan Gönül | Türkiye 'nin en iyi sağ beki !

sabriye sallayıpta bu adamı yere göğe sığdıramayan arkadaşların mesajlarını bekliyorum

Yazarım da ağır konuşurum şimdi o yüzden gerek yok.

Ben çıkıp oynasam daha az küfür yerdim eminim.

Ilk yarinin sonundaki olicin karsi karsiya kacirdigi pozisyonda orta sahadan itibaren rakitice ne guzel eslik etti..

Bu adamın özgeçmişi bir araştırılmalı. Ciddi şüphelerim var. Btütn kiritik maçlarda aynı hatalar.

tam bunu yazmak için girmiştim yemin ederim konuyu görünce hislerime tercüman olmuşsun dedim direk.

almanya maçınıda böyle katletti aynı şekilde.

ayrıca emrede bundan daha beterdi orta sahada kaptırdığı toplar çok acemiceydi milli takıma gelince bunlar hep böyle

Hiç boşuna Sabri"ye falan sallayanlar ne oldu demeyin.Sabri de adam değil Gökhan da

Fenerbahçe'deki performansının %1'ini bir kere bile bir milli maçta sergilemedi.

Benimde klüp başkanım her maçı şikeyle alsaydı. Bende oynadığım bölgenin en iyisi zannedilirdim.

Buyrun size GG Gerçeği.

Türkiye:0 - Fenerbahçe:2

Hiç boşuna Sabri"ye falan sallayanlar ne oldu demeyin.Sabri de adam değil Gökhan da

sabri yeteneksiz olabilir bende beğenmiyorum oyununu ama GG'den daha yürekli oynuyo en azından. şu herife bak vurdumduymazın teki ya. sabri oynasa en azından almanya maçında penaltı falan yaptırmazdı

volkan da öyle ilk golde topu nasıl kaçırdı şerefsiz.normalde olsa kaçırır mı öyle topu

Galatasaray taraftarı da az Gökhan sempatizanı değil.Bırakın şimdi.

Biz burada bir kaç kişi o kadar söyledik.Ama dediğimizin anlaşılması için 2012'den felan elenmek gerekli

Üst Alt