Gökhan Gönül: "Türkiye'nin 4'te 1'ine hediye olsun!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Gönül: "Türkiye'nin 4'te 1'ine hediye olsun!"

Cevap: Gökhan Gönül: "Türkiye'nin 4'te 1'ine hediye olsun!"

Avrupada 3 ün 1 ini alacaklar hiç merak etmeyin

Adam "butun olduk" diyor. Hakli tabi. Federasyon, hakemler, dost kulupler, hepsi butun oldu FEner'in sampiyonlugu icin. Olan Sampiyonluk icin terini doken, kapasitesini asan Trabzonlu futbolculara ve Trabzon taraftarina oldu.

Geri kalan 4'te 3 de benim sana hediyem olsun.

Anladın sen onu...

Sonrada cikip ,Fenerbahce sevilmiyor diger takimlar bize karsi diye sizlaniyorlar.

Gecen yil sampiyonlar liginden elenmissin,ustune uefadan da dandik bi takima elenmisin, olmadi ustune turkiye kupasindanda elenmisin,bundan sonrada sampiyon oluver artik,oluver derken yani hakemiyle ,federasyonuyla,pislik tvyle, her kes arkanda

Kral Alexe ruzgar degse yerde serbest vurus , en cok penaltiyi sen at ama rakiplerin aldigi penaltilari elestir.

Rakiplerin olan Galatasaray yonetim islerinden dagilmis yarista yok,Besiktas desen 50 mac yapmis ligi haziranda acmis bi sezonda 100 gol atarak Galatasarayin rekorunu kirmis

30 tane sakat vermis a2 oyunculariyla maclara cikmis.

Ligde fenerasyon yuzunden yine geride kalmis, bi zahmet sampiyon oluver artik gokhan ,sattiginiz forma 100 bin Besiktasin sattigi forma 250 bine dayanmis ama Turkiyenin 4/1 i Fenerli oylemi,bugun uzgunuz ama sampiyonlar liginde cok eglence var gokhan ,iple cekiyoruz o gunleri Aleks tasciogluda yok gokhan ,bekliyoruz gokhan.....

Allahin salagi.

Buda gerizekali gercekleri görmeyen adam..

Saibeden haberi yok herhalde cocukcagizin,yoksa böyle konusmazdi

Bu karakterde bir oyuncuyu bizim Sabri'mize tercih edenleri anlamiyorum.

Malsin mal kalacaksin Gökhan.

kalan 4 de 3 ünün bedduaları üzerinizde olacak,şampiyonlar liginde alacağınız hezimetleri şimdiden dört gözle bekliyorum

Sadri Sener: Turkiye'nin 4 de 3 u bizim sampiyon olmamizi istiyor.

Gokhan Gonul: Sampiyonlugumuz Turkiye'nin 4 de 3 une hediye olsun.

Gokhan Gonul: Bolucu, itici, ergenekoncu.

Sadri Sener: ??????

Adam haklı beyler.

Birileri çıkıp derse ki ''Türkiye'nin 4 de 3'ü şampiyon olmamızı istiyor''

Böyle kapağı takarlar vakti zamanı gelince o Sadri şener'e.

Buda kızacak bir şey yok.

Madem 4 de 1'i fenerin şampiyon olmasını istiyorsa bu şampiyonluk sadece onlara helal olsun.

Gidicem diyormuş.

Git Gökhan, Barcelona'ya git, Madrid'den sonra Barcelona'da da temsilcimiz olsun

Gidicem diyormuş.

Git Gökhan, Barcelona'ya git, Madrid'den sonra Barcelona'da da temsilcimiz olsun

tam olarak şöyle dedi.

Bonservisim 15 mılyon Euro. Bu paraya serbest kalırım.

Ben Fenerbahceden daha büyük takım olursa anca giderim. Sonucta burda kazandıgım para bana yetıyor. Daha hedefsiz ve küçük bir takım bu parayı verse bıle gitmem. 2 katını kazanmak benım ıcın bır sey ıfade etmez.

Ben Fenerbahceye 1 milyon Euroya geldim. 15'e gıdersem kulüp bana gönül koymaz. Sonucta 15 katı para kazandırarak giderim. O da daha buyuk bır kulüp olması kaydıyla. Örnegin Barcelona.

Zaten oyle olursa biz Gökhanı omzumuzda taşır göndeririz:)

Türkiye ne zaman 100 milyonluk bi ülke oldu da 25 milyon Fenerli'ye hediye ediyo şampiyonluğu :)

"Gereksiz şehir efsaneleri ortaya atılıyor. Yok başkan soyunma odasına geldi, yok rakip futbolculara para ödendi. İspatlasınlar da görelim. Kimden korkuyorlar. Her yıl bu tür söylemler ortaya atılıyor. Ancak hiç biri şimdiye kadar ispatlanamadı" dedi.

Gökhan Gönül, "Bütün futbolcular adına sahadaki emeğe saygınız olsun dedim. Yorumculara yönelik söyledim. Biz hiç mi koşmuyoruz? Goller kendi kendine mi oluyor. Acaba diye düşünenler moralimizi bozuyor. Zor oldu, şampiyon olduk" ifadelerini kullandı.

Çok havalandı bu çoçuk çoooooooooook.

Buca maçında oyundan atılmamışsın.Bjk maçında oyundan atılmamışsın.Galatasaray maçında hakemin üzerine topu vurup kart görmemişsin.Sivas maçında ofsaytı bozmuşsun ama ofsayt denilmiş ve çıkıp emekten bahsediyorsun.

11527.bmp

Azize Yıldırım : Futbolculara şampiyonluk pirimi yok. Tüm parayı Hakemlere ve Kulüplere verdik..

Bu cocugun bi yerleri kalkmis anlasilan, havasini indirmek lazim seneye.

Katılıyorum.

"Türkiye 'nin 4 'te 1 'ine hediye olsun..."

:)

Evet Türkiye'nin 4'te 1'i ancak bu gibi temiz(!) bir başarıyı kabullenebilir..Diğerlerinin mideleri kaldırmaz...!

Üst Alt