Gökhan Gönül: "Türkiye'nin 4'te 1'ine hediye olsun!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Gönül: "Türkiye'nin 4'te 1'ine hediye olsun!"

Türkiye'nin 4'te 1'ine hediye olsun!

Sivasspor karşılaşması sonrasında Lig Tv'ye konuşan Gökhan Gönül maç sonu yaptığı açıklamada göndermede bulundu...

Spor Toto Süper Lig'in son haftasında Sivasspor deplasmanından 4-3'lük galibiyetle ayrılan Fenerbahçe'de Gökhan Gönül maç sonunda yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Öncelikle şunu söyleyim ilk devre sayılmaz ama ikinci yarı herşeyimizi verdik. Bütün olduk adeta. Hepimiz inandık. Sonumuzun iyi olacağını biliyorduk ve şampiyon olduk.Benim adıma üzücü tek olay sahada olamamak. Sahada olmayı çok isterdim. Buruk bir anı olarak yaşayacağım.

Türkiye'nin 4'te 1'ine bu şampiyonluk hediyemiz olsun

Kaynak: Milliyet

Cevap: Gökhan Gönül: "Türkiye'nin 4'te 1'ine hediye olsun!"

Vay be kıskandım şimdi(!). Geçtiğimiz 3 senede Türkiye'nin 4'te 3'üne verdiğiniz hediyelerden payıma düşeni için teşekkürler Gökhan. ;)

Gökhan Gönül ile Volkan. . . Ne kadar da itici tipler. Fenerbahçe'nin bu denli sevilmeyişini anlamak için ikisine bakmak yeter.

:happynew: Açıklamaya gel, böyle daha da itici oluyo bunlar

Seviyesini belirtmiş , o zaman Ş.Ligindede o Türkiyenin o begenmedigi 4-3 ünün BEDUASINIDA alır (ki mutlaka alacaktır , haram mal ,kazanana ,çok şey kaybetirir ,ama o bunu anlamaz ) bugün onların bayramıdır , ama konuşmalarında havalanırlarsa ELOGLUda indirir..

FB i,n HAK etmeden aldıgı Şampiyonluk HARAM-ZIKKIM olsun ( amin)

o 4/3 sülaleenle baya ilgili sua gokhan..milli mactab sonrada byle soyle

Halkın bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik etmekten ötürü hakkında tez elden dava açılsın :)

Al işte kalan 4'te 3'ü nasıl tepki verdi Gökhan. İyi ki futbolcu olmuşsun okumazmışsın zaten sen.

Üst Alt