Gökhan Gönül'den Alkışlanacak Hareket (!)


Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan maçta futbol sahalarında görmeyi özlediğimiz hareketlerden biri yaşandı.Karşılaşmanın 54. dakikadasında Trabzonsporlu Aykut Akgün, Gökhan Gönül'e yaptığı müdahale sonrasında ikinci sarı karttan kırmızı kart görerek oyun dışında kaldı.Ancak hakem Cüneyt Çakır'ın Aykut'a kırmızı kart gösterdiği sırada pozisyonun başrol oyuncularından biri olan Gökhan Gönül, hakemin yanına giderek Aykut'un kendisine faul yapmadığını, karta gerek olmadığını söyledi. Ancak Cüney Çakır bu uyarılara rağmen kırmızı kartını gösterdi.Gökhan Gönül, hakeme pozisyonu anlatırken de bir diğer Fenerbahçeli Mehmet Topuz hemen yanına giderek Gökhan'ı formasından çekti ve susmasını söyledi..

https://www.hurriyet.com.tr/_np/0296/15280296.jpgHurriyetShooooooow...
 
Cevap: Gökhan Gönül'den alkışlanacak harekethakemin zaten sari verecegi belliydi. gösteris yapmak icin 'bir sey yok' demeye gitti cirkef.
 
Cevap: Gökhan Gönül'den alkışlanacak hareketGökhan Gönül'e verilmeyen ikinci sarı kartı da haber yapmışlar mı?
 
Cevap: Gökhan Gönül'den Alkışlanacak HareketBu haberden sonra Gökhan Gönül'e daha mı sempatik bakmamız lazım şimdi. :)Büyüksün Gökhan Gönül,adamsın be. :kick:
 
Cevap: Gökhan Gönül'den Alkışlanacak Hareketmaçı izlemedim ama öyle birşey olmuşsada hakkını verelim beyler.
 
Cevap: Gökhan Gönül'den Alkışlanacak HareketHakem kartı falan herşeyi verdi. Gökhan anca birşey yok diyor.

Bu arada Gökhan'ın ilk yarı atılması lazımdı.
 
Cevap: Gökhan Gönül'den Alkışlanacak Hareketya bırakın şöyle şeyleri.hakemde tam angutmuş adam bir şey yok diyor kart gösteriyorsun...
 
Cevap: Gökhan Gönül'den Alkışlanacak HareketGökhan Gönülden alkışlanacak hareket diye haber yapan ,Mehmet Topuzdan utanılacak hareket diye neden haber yapmıyor acaba ?
 
Cevap: Gökhan Gönül'den Alkışlanacak HareketMadem o kadar adam ne diye pozisyonda atladi da kart gostertti.. Rakip 10 kisi kaldiktan sonra istedigin kadar yalandan itiraz et..
 
Cevap: Gökhan Gönül'den Alkışlanacak Hareket (!)Ya tırnak işareti koyun ya da (!) işareti başlığa...Gentleman adam orada müdahale yokken sincap gibi zıplamazdı artı Topuz mopuz dinlemez gider kararı iptal ettirirdi.. Geçin bu hikâyeleri danalar..
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt