Gökhan Gönül'den çok ağır itham


Karşılaşmanın devre arasında soyunma odasına giderken eliyle para işareti yapan F.Bahçe’nin milli futbolcusu, rakip oyunculara teşvik primi aldıklarının imasını yaptı.Hürriyet'in haberine göre; Karabüksporlu futbolcuların karşılaşmanın ilk yarısındaki dirençli futbolu, Sarı-Lacivertli oyuncuların sinirlerini gerdi. İlk 45 dakikada güçlü rakibi ile korakor bir mücadele örneği sergileyen ve zaman zaman tehlikeler yaratan ev sahibi takımın futbolu, Sarı-Lacivertliler'i şaşırttı."NE KADAR ALDINIZ?"Karşılaşmanın ilk yarısının bitiminde Fenerbahçe’nin sağ kanadında oynayan Gökhan Gönül soyunma odasına giderken Karabüksporlu meslektaşlarına büyük tepki gösterdi. Eliyle para işareti yapan ve “Ne kadar aldınız?” diye bağıran milli futbolcu, soyunma odasında girerken de bu tepkisini sürdürdü.:mad:
 
Cevap: Gökhan Gönül'den çok ağır ithamKendisi hep aldığı için karşısındakini öyle mücadele ederken görünce kendi karakterinden sanıyor. Herkes sen değil göken.
 
Cevap: Gökhan Gönül'den çok ağır ithamHaberin yalan olduğunu düşünüyorum. Öyle bir şey söylese bile (ki zannetmiyorum) herkesin duyacağı şekilde söylemesi ne kadar mantıklı?
 
Cevap: Gökhan Gönül'den çok ağır ithamHaber doğruysa da anormal bir şey yapmamış Gökhan, 1 ay önce Burak Yılmaz'ın yaptığını yapmış altı üstü.
 
Cevap: Gökhan Gönül'den çok ağır ithamBi üste çıkmaya çalışıyolar.Olaya bak:).Hakkaten ar damarları çatlamış bunların.İnsanda biraz utanma olur
 
Cevap: Gökhan Gönül'den çok ağır ithamİroni yapıyorum beyler ironi. Diyorum ki Burak Yılmaz da aynısını yapmıştı, onun için söyledikleriniz ile Gökhan için söyledikleriniz aynı mı?
 
Cevap: Gökhan Gönül'den çok ağır ithamHaber doğruysa da anormal bir şey yapmamış Gökhan, 1 ay önce Burak Yılmaz'ın yaptığını yapmış altı üstü.Burak bu hareketlere devam ettiği sürece TS antipati toplamaya devam edicek.Aynı şeyi Gökhan gönül yapsa mesela,o da karaktersiz olduğunu göstermiş olur.Bunlar futbola yakışmayan hareketler,yapan futbolcu da,takımı da adi ve haysiyetsizdir.Bunu düşünmesi bile futbolcuların etrafında benzer olayların olduğunun kanıtıdır.;)
 
Üst Alt