Gökhan Gönül'den Koreografiye Gönderme!


Gökhan Gönül, FB TV'ye Galatasaray maçı sonrasında yaptığı açıklamalarda Galatasaray taraftarının koreografisine göndermede bulundu.

Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu ikinci maçında deplasmanda Galatasaray'ı yenen Fenerbahçe'de yıldız futbolcu Gökhan Gönül maç sonunda açıklamalarda bulundu.Sarı lacivertli kulübün televizyon kanalı olan Fenerbahçe TV'ye konuşan Gökhan Gönül, Galatasaray taraftarının yaptığı koreografi hakkında konuştu. Gönül, "İş koreografi yapmakla olmuyor sahada futbol oynamak gerekiyor. Herkesin bi değeri var onunla dalga geçilmemesi lazım. Bir Fenerbahçeli olarak bu bana dokundu. Ama Allah'ın adaleti işte galip geldik. Bugün çok isterdim gol atmayı ama nasip olmadı. Biz de çok iyi oynamadık ama biz ilk önce yenilmemeyi düşündük. Ne kadar yaslanma desende psikolojik olarak yaslanıyorsun. Belki kötü oynadık ama kazandık ve mutluyuz" ifadelerini kullandı.sporx
 
Cevap: Gökhan Gönül'den koreografiye gönderme!Ulan şerefsiz sahada futbol oynamak gerekiyor da futbol mu oynadınız? Gören de sanacak ki tek kale maç yaptılar da öyle yendiler.
 
Cevap: Gökhan Gönül'den koreografiye gönderme!bu admlara şampiyonluk verirsek yuh olsun bize.

Kalibresiz çakalll
 
Cevap: Gökhan Gönül'den koreografiye gönderme!iste bu yüzden bunlara kaybetmeyi sevmiyorum arkadas. telefonlara gelen mesajlar saka gibi koydukmu diyolar bide utanmadan. inanılır gibi degil. akrabamda olsa anasına sovuyorum. dersanede dovus var yine kesin. en samimi ŞB'li arkadasımla tartıstım feyste salı gunu canını okurum
 
Cevap: Gökhan Gönül'den koreografiye gönderme!Offff off ulan aydın geçen hafta 2.golü atacağına o topu soksaydın da sustursaydın şunları..
 
Cevap: Gökhan Gönül'den koreografiye gönderme!iste bu yüzden bunlara kaybetmeyi sevmiyorum arkadas. telefonlara gelen mesajlar saka gibi koydukmu diyolar bide utanmadan. inanılır gibi degil. akrabamda olsa anasına sovuyorum. dersanede dovus var yine kesin. en samimi ŞB'li arkadasımla tartıstım feyste salı gunu canını okurumBundan sonra şiddeti destekliyorum :yenieek:
 
Üst Alt