gökhan gönül'ün durumunun maç saatinde belli olması


Cevap: gökhan gönül'ün durumunun maç saatinde belli olmasıfenerin bayat ve anlam veremediğim taktiği, ek olarak GS derbileri öncesi takımın yarısı sakatlanır.
 
Cevap: gökhan gönül'ün durumunun maç saatinde belli olmasıbıktık milli mac oncesi genelde fener kazanır ama o da ne.gokhan son dklarda degısıklık ısaretı yapar cıkar3 hafta oynamaycaı acıklanırertesı hafta mıllı mac gectıkten sonra sag bekte yerını almıstırserefsizlik diz boyu
 
Cevap: gökhan gönül'ün durumunun maç saatinde belli olmasıDerbi öncesi Lugano'ya yapılır yıllardır.Ama yemezler artık.Nokta.
 
Cevap: gökhan gönül'ün durumunun maç saatinde belli olmasıGökhan Gönül 'den nefret etmeye başlamamın en büyük nedeni.
 
Cevap: gökhan gönül'ün durumunun maç saatinde belli olmasıİyide gökhan gönülden veya bu taktiklerinden bize ne ? Fenerin rakipleri çıkıp sahaya adam gibi top oynarsa isterse gökhan en iyi futbolunu oynasın sahada, yine yenerler feneri. Bu konuyu tartışmamız mantık çizgisinden çıktığımızı gösterir ancak.
 
Cevap: gökhan gönül'ün durumunun maç saatinde belli olmasıArkadaş ne Gökha Gönül'müş? Her hafta durumu songün belli olacak kadar sakat ve neredeyse sezon boyunca her hafta oynadı!
 
Cevap: gökhan gönül'ün durumunun maç saatinde belli olmasıFenerbahçe maçlarında sakat diye iğneyle oynayıp milli takımda sakat diye oyanamasına imkan vermeyen durumdur...
 
Cevap: gökhan gönül'ün durumunun maç saatinde belli olmasıFenerbahçelilerin tapınma yeri antu'da ki bazı kullanıcıların benim dinimde milli takımımda fenerbahçe saçmalamasının Gökhan Gönül'ün bünyesinde tecellisi değildir inşallah.
 
Cevap: gökhan gönül'ün durumunun maç saatinde belli olmasıiyi olmus demiyorum gecmis olsun

ama allahim o kadar büyük ki sen milli takimdan suram agriyor buram agriyor diye kacarsan böyle olur iste gökhan efendi!
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt