Gökhan Saral: "Mahmut Uslu adı ama kendisi yaramaz bir beyefendi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Saral: "Mahmut Uslu adı ama kendisi yaramaz bir beyefendi"

727113.jpg

Trabzonspor yöneticisi Gökhan Saral, protokol tribününde yaşananlar hakkında konuşurken, Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu'ya yüklendi.

Saral'ın sözlerinden Ajansspor.com'un derledikleri şöyle:

Mahmut Uslu adı ama, kendisi ussuz bir beyefendi, yaramaz bir beyefendi. İlk yarı bitti, Mahmut Uslu üzerime doğru yürüdü ve niye bakıyorsun diye bağırmaya başladı. Ağıza alınmayacak küfürler etti. Mahmut Uslu son derece alkollüydü. Ben ona uymadım. Beraberlik golünden sonra Mahmut "Ussuz" Bey bize hareketler yaptılar.

Onlar çok büyük nezaketsizlik ve misafirperverlikten uzak davrandılar. Fenerbahçe'den bazı yöneticiler, "siz ona uymayın" dediler ve bizden özür dilediler. Emniyet müdürü de bizden sakin olmamız ricasında bulundu.

Benim adamlarım protokolde yoktu. Zaten aramızda da cam vardı. Bunlar ucuz ve komik iftiralar. Burada edepsizliği ver terbiyesizliğe yapan kendisi. Ben kesinlikle küfür etmedim. 'Sen bana böyle bakarsan, ben de sana bakarım' dedim. Geçen sene böyle bir şey olmamıştı. Mahmut "Ussuz" Bey yanıma geldiğinde elini de sıktım.

Futbolun kötülükleriyle değil iyiliklerinin olması dilekleriyle geldik. Biz orada misafiriz. Burada kamera kayıtlarında da sizler inceleyeceksiniz. Protokol ve gözlemciler şahittir. Maçın sonunda locaya geçtim. Camın arkasından küfür edip, bağırdı. Orada yanımıza gelince zaten alkol kokusunu da aldık.

Sosa transferi hakkında daha başkan ile konuşamadım. Bunun cevabını veremem. Bu konunun şifresi başkanımızda. Trabzonspor şampiyonluğun en büyük favorisidir. Elimizden bugün onları kaçırdık. Onlar sevindi, biz üzüldük.

Trabzonspor sayesinde Kadıköy'ü doldurdular. Trabzonspor'a teşekkür etmeleri gerekir, stat doldu. Ersun Yanal'ın arkasındayız. Hataları da olabilir ama arkasında duracağız.

Öte yandan Gökhan Saral maçın ardından Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Duruşumuzdan rahatsız olan Fenerbahçe'nin kafası kıyak, aklı kaçık YARAMAZları! Rahatsızlığınız Ekim'e huysuzluğunuz Kasım'a kadar...)" ifadesini kullanırken, bu sözlerle Mahmut Uslu'yu hedef aldığını söyledi.

787764.jpg

Üst Alt