Gökhan Töre ve Mevlüt Erdinç - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Töre ve Mevlüt Erdinç

Cevap: Gökhan Töre ve Mevlüt Erdinç

Aman Mevlüt uzak dursun, Fatih hocanın manevi oğullarından biri Kazım gibi. Böyle oyuna katkısı olmayıpda hocaların torpil geçtiği futbolculara oldum olası kılımdır.

Mevlüt özellikle Elmanderle birlikte oynarsa müthiş bir ikili yakalamış oluruz.Gökhan Töreyi söylemeye gerek yok zaten.

Mevlüt'ten mi bahsediyorsun Reis? Yoksa benmi öyle görüyorum:)

Töre değil Mevlüt. Ben beğenemedim bir türlü beğeneni varsa lafım yok ama vurgulamak istediğim iyiliği kötülüğü değil de Fatih hocanın çok sevmesi. Mevlüt gelse bize iyi yedek olur sevinirim ama bir gelse F.T Mevlütü sahadan çıkarmaz boş yere Baros reisi keser.

Bu arada Necati Ateşi takımdan kovdurmak için senelerce Tv başında sövdüm, beni bir daha o günlere döndürmeyin işte anlayış lütfen, sigaramı yakıp maç izlemek istiyorum FB düşünce. :sgr:

Töre değil Mevlüt. Ben beğenemedim bir türlü beğeneni varsa lafım yok ama vurgulamak istediğim iyiliği kötülüğü değil de Fatih hocanın çok sevmesi. Mevlüt gelse bize iyi yedek olur sevinirim ama bir gelse F.T Mevlütü sahadan çıkarmaz boş yere Baros reisi keser.

Düşüncene saygım var.Ben Mevlüt'ü beğeniyorum şahsen.Mevlüt'ü sağ açıkta da kullabiliriz Reis.Kazım'dan çok daha iyi işler yapar.

İkiside gelsin çok iyi iş çıkarırlar.Sercan ve Mevlüt bence verimli olur.

Soruş amacım farklı idi.Ertuğrul Reis benim neden böyle sorduğumu biliyor Oktay:)

biliyorum kanka bende sakasina dedim hani...

Örnek: bu mevlut psgdeki mevlutmu Ertuglul? yoksa Papa NEw Guineade Mevlut varda bizmi bilmiyoz?

yanlis anlama yani.. sonuc ayni yere variyor.. sadece anladigimi soylemek istedim.. selamlar..

biliyorum kanka bende sakasina dedim hani...

Örnek: bu mevlut psgdeki mevlutmu Ertuglul? yoksa Papa NEw Guineade Mevlut varda bizmi bilmiyoz?

yanlis anlama yani.. sonuc ayni yere variyor.. sadece anladigimi soylemek istedim.. selamlar..

Yok be kardeşim ne yanlış anlaması:) Bu arada fotoda ki hatun şukella:D

mevlüt gelse çok iş yapar gücü kuvveti zaten elmanderle aynı durumda kolay kolay yıkılmıyor barosun da çok önünde hız konusunda da keza aynı şekilde 2sindende üstün

daha kendine bakıyor kolay sakatlanmıyor geliştiriyor kendisini karakterlide biri daha ne ossun

erding_om.jpg

21192.jpg

Düşüncene saygım var.Ben Mevlüt'ü beğeniyorum şahsen.Mevlüt'ü sağ açıkta da kullabiliriz Reis.Kazım'dan çok daha iyi işler yapar.

hocam bıkmadınızmı futbolcuları mevkisi olmayan yerde oynatmaktan. mevlüt ne alaka sağ açık. mevlüt santrafordur en farklı ikinci forvet oynar. ötesi yok. lig başlamadan önce elmanderi sağ kanada yazanlar şimdide yazabiliyormu acaba.

mevlüt gelse çok iş yapar gücü kuvveti zaten elmanderle aynı durumda kolay kolay yıkılmıyor barosun da çok önünde hız konusunda da keza aynı şekilde 2sindende üstün

daha kendine bakıyor kolay sakatlanmıyor geliştiriyor kendisini karakterlide biri daha ne ossun

erding_om.jpg

21192.jpg

Bir diğer özelliğide(belkide Türkiye'de çoğu forvette yok) kafa toplarındaki hakimiyeti.

Kazımdan iyi olacağı kesinde Mevlüte kadar Cenk Tosun'u alalım bir 5 senede ona söveyim :D

Bende Cenk konusunda tereddütteyim.Bence Cenk bundan daha fazla gelişmez. :)

Üst Alt