Gökhan Töre ve Mevlüt Erdinç | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Töre ve Mevlüt Erdinç

Devre arası için transfer çalışmalarına başlayan Galatasaray'ımızda , yerli ve yabancı basına göre iki lejyonerimiz ile ilgileniyoruz..

Chelsea'dan yetişip Hamburg'a transfer olan ve Almanya'da futbol yaşıntısını sürdüren, başarılı futbolunu Türkiye A Milli Takım formasını giyerek süsleyen ve taraftarları kendine hayran bırakan Gökhan Töre için şuana kadar tek resmi teklif Rubin Kazan takımından geldi ancak Hamburg ve Gökhan'ın bu teklife sıcak bakmadığı belirtildi.

Türkiye'de Galatasaray ve Beşiktaş'ı desteklediğini daha önceden dile getiren Gökhan Töre için Galatasaray'ın somut olmasa da ilgilendiği belirtilirken , zemin arandığı öne sürüldü. Gökhan için Hamburg Teknik Direktörü Thorsten Fink övgü dolu sözlerle bahsetmiş ve memnun oldugunu söylemişti. Gökhan Töre'nin 5 asisti bulunurken , saatte 32 km hıza ulaştığı için dikkatleride çekmişti.

" Fransız Basını Yüzde Yüz Emin"

Fransız basını ise PSG forması giyen Milli forvetimiz Mevlüt Erdinç'in Türkiye'ye döneceğinden %100 emin. Galatasaray ve Fenerbahçe'nin ilgilendiği söylenirken, Mevlüt'ün Galatasaray'lı olduğu ve bu yüzden Galatasaray'ın bir adım önde oldugu dile getirildi. Bu transfer için en büyük avantaj ise Fatih Terim..

Öte yandan Montpellier forması giyen Hasan Kabze'nin eski kulubu Galatasaray'a mesaj yolladığı , ocak ayında kendisini istememize rağmen artık durumun daha kolaylaştığını ve gelmek istediğini belirttiği ifade edildi. Türkiye'ye dönmesi halinde bunun Galatasaray olacağı ise hem kendisi hemde menejerler vasıtası ile belirtiliyor.

GSG ÖZEL HABER

Cevap: Gökhan Töre ve Mevlüt Erdinç

Mevlüt iyi oyuncu ona lafım yok da Sercan bile şans bulamazken Mevlüt gereksiz olur gibi.

bence muthis olur.. turk kalitemiz artar hic olmazsa... dusunsene..

Yedeklerinde.. Mevlut/Gokhan/Kabze var... yani.. tabi bunlar.. ilk onbirde basliyacak ama.. yedekte oturacak..

hani durum 0-0 iken yada 1-1 iken yada arkada iken.. oyuna kata bilecegin oyuncu.. Gokhan Tore/Mevlut yada Kabze.. Ayhan/Servetten iyidir yani..

onun disinda bu 3 futbolcu gelse bide Leko..

Kadro

Muslera

EboueSemihUrfaliBalta

-------Selcuk--------

------Melo-----------

---------------------

Gokhan----------Leko

---------------------

-----Elmander(Baros)--Mevlut(Kabze)

bence muthis olur.. turk kalitemiz artar hic olmazsa... dusunsene..

Yedeklerinde.. Mevlut/Gokhan/Kabze var... yani.. tabi bunlar.. ilk onbirde basliyacak ama.. yedekte oturacak..

hani durum 0-0 iken yada 1-1 iken yada arkada iken.. oyuna kata bilecegin oyuncu.. Gokhan Tore/Mevlut yada Kabze.. Ayhan/Servetten iyidir yani..

onun disinda bu 3 futbolcu gelse bide Leko..

Kadro

Muslera

EboueSemihUrfaliBalta

-------Selcuk--------

------Melo-----------

---------------------

Gokhan----------Leko

---------------------

-----Elmander(Baros)--Mevlut(Kabze)

Leko?

Bucadaki?

evet sagolasin.. Sebastian Leto iste.. duyduguma gore.. atraktif bi sol kanatmis..

[video=youtube;XpTDbwB__bU]https://www.youtube.com/watch?v=XpTDbwB__bU[/video]

9 maçta 11 gol 4 asist. Biri hariç hepsinde 90 dakika oynamış. 25 yaşında ve değeri 6.5 Milyon Euro... Çok iyi olur alabilsek.

25 yasinda mis gibi.. aldinmi boyle oyuncu alcan.. 25 fazla genc degil ama.. 32-33 yasinadki getirdigimiz bizi QATAR olarak goren futbolcudan iyidir sonucta..

25 yasinda mis gibi.. aldinmi boyle oyuncu alcan.. 25 fazla genc degil ama.. 32-33 yasinadki getirdigimiz bizi QATAR olarak goren futbolcudan iyidir sonucta..

Bu istatistikler kimin? Sebastian Leto nun mu? Ben onu liverpool da oynarken izliyordum en son şimdi nerden oynadığını bile bilmiyorum. Ama bizim ligimizden daha kötü bir ligte oynamıyordur. Bu yüzden de bize gelmesi biraz zor bir ihtimal. Bu arada Gökhan Töre ismi bana uydurma gibi geliyor. Bizim Melo yu kiralamayıp aldığımızı düşünün ve devre arasında yollayacağımızı düşünün sizce böyle bir ihtimal var mı? Tabi Gökhan ın yaşını ve potansiyelini baz alıyorum bu lafları söylerken. Mevlüt olabilir bence. PSG de forma şansı ne kadar buluyor takip etmiyorum ama zor bulur daha formayı. Keşke Mevlüt yerine Eren Derdiyok u getirebilsek. Ancak o da çok zor.

Bu istatistikler kimin? Sebastian Leto nun mu? Ben onu liverpool da oynarken izliyordum en son şimdi nerden oynadığını bile bilmiyorum. Ama bizim ligimizden daha kötü bir ligte oynamıyordur. Bu yüzden de bize gelmesi biraz zor bir ihtimal. Bu arada Gökhan Töre ismi bana uydurma gibi geliyor. Bizim Melo yu kiralamayıp aldığımızı düşünün ve devre arasında yollayacağımızı düşünün sizce böyle bir ihtimal var mı? Tabi Gökhan ın yaşını ve potansiyelini baz alıyorum bu lafları söylerken. Mevlüt olabilir bence. PSG de forma şansı ne kadar buluyor takip etmiyorum ama zor bulur daha formayı. Keşke Mevlüt yerine Eren Derdiyok u getirebilsek. Ancak o da çok zor.

liverpool formasi altinda.. 1 sezon kalabilmis.. ondada.. hic bi resmi macinda forma giymemis.. Liverpooldan sonra Olympiakosa gitmis.. ordan sonrada Panathinaikos.. 3 sezondur orda.. yani liverpooldan gideli 4 sezon olmus..

Gökhan Töre ve Mevlüt'ün gelmesi yabancı transferinden daha iyi olur.Zira 2'si de bizde eksik olan dinamizme sahip isimler.Mevlüt çok gol kaçıran bir isim ama ivmelenme açısından elimizde ki forvetlerden daha iyi olduğu kesin Baros bu özelliğini büyük ölçüde kaybetmiş.Pavlycuhenko gibi Elmander volume 2 almaktansa Mevlüt gibi genç ve yerli bir oyuncu almak seneye yapacağımız yabancı transferler açısından da önemli.Ayrıca bir takımda mutlaka 1-2 tane yerli santrafor olmalı.

Gökhan Töre ise bana göre zor ama çoğu adı geçen isimden daha fazla katkı sağlar.

Üst Alt