# Gökhan Töre


GALATASARAY İSTEMİŞTİGalatasaray’ın Gökhan’la ilgili bir talebi olduğunu belirten Demirtaş, ''O dönemki sportif direktör Adnan Sezgin’le bir görüşme yaptık. Fakat geçen kış ayında sezon sonu için Hamburg’a söz vermiştik; bu nedenle transfer gerçekleşmedi.” diye konuştu.
 
Cevap: # Gökhan TöreFrank Arnesen faktörü.

Şimdi takımın aynı zamanda teknik direktörlüğünü üstlendi. Bakalım neler yapacak.. :)
 
Cevap: # Gökhan TöreRiera yrine Töre yi koyalım.Onun sayesinde yabancı kontenjanından yer acılır orta sahayada ofansif birini alırız.Belki karşı cıkarlar ama Rosicky olabilir.
 
Cevap: # Gökhan TöreEngin dururken Rosicky'nin esamesi bile okunmaz. Bize yetenekli kanat oyuncuları lazım. O kontenjan defansta Kolo Toure ve Aly Cissokho gibileri icin kullanılır.
 
Cevap: # Gökhan Törehayir. fb ye gidicekmis. ama hamburga soz verilmis. menajeri galatasaray da istemisti demis. haber eksik girilmis.
 
Cevap: # Gökhan TöreHamburg'da banko dimi Gökhan ?Ne Gökhanı nede Alman ligini takip ediyorum, yani bilemiycem. Ama hep dedigim birsey var: "yerlinin iyisine gerekirse cuvalla para dökeceksin."TFF ve kurnaz Anadolu kulüplerinin Türk futbolunu getirdigi noktada bu bir kaide oldu artık. Son senelerde aksini denedik tutmadı. Bu süre icerisinde ne yaptıysak yine Hasan gibi, Hakan gibi ve hatta Ayhan gibi efsanevi dönemden kalan son yapraklarla yaptık. Alt yapımızda yeterince üretemedigi icin yapacak baska birsey yok. Neyse verip alıcaz.
 
Cevap: # Gökhan Törebu sene 7 maça çıkmış hamburgta 5 maçta 90 dakika oynamış.Eğer olurda bu sene çok fazla maça çıkar maç tecrübesini biraz geliştirebilirse seneye Galatasaray forması altında görmek isterim.Gio dan sonra böyle hızlı oyuncu bize çok iyi giderdi. Yerli olması büyük avantaj.Değeri 5 milyon. Fazlası verilmez zaten.
 
Cevap: # Gökhan Törebu sene 7 maça çıkmış hamburgta 5 maçta 90 dakika oynamış.Eğer olurda bu sene çok fazla maça çıkar maç tecrübesini biraz geliştirebilirse seneye Galatasaray forması altında görmek isterim.Gio dan sonra böyle hızlı oyuncu bize çok iyi giderdi. Yerli olması büyük avantaj.Değeri 5 milyon. Fazlası verilmez zaten.Gökhan için 7-8 de verilir. Bence Arda'dan 2-3 gömlek üstün bir kanat oyuncusu.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt