Gökhan Zan G.Saray'da kalıyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Zan G.Saray'da kalıyor

Cevap: Gökhan Zan G.Saray'da kalıyor

Kalsın,iyi olur.Son maçlarda Servet'in açıklarını kapatmaya çalışmaktan canı çıkmıştı adamın.Servet'ten çok daha iyi bir stoper sakatlık sorunu olmasa.Ama o omuz yok mu...:asd:

Gökhan Zan kalırsa benim için

Adnan Polat:Ünal Aysal

(futbola bakış açıları)

Serdar ve Ersan alınsaydı dediğin doğru olabilirdi ama Şuan elinde Servet'ten başka Türk stoper yok. Terim, Gökhan bir sene daha kalsın dediyse bunun Aysal'ın futbola bakış açısıyla ne alakası var anlamadım.

Bizim de hızlı stoperimiz olsa, bizim stoperlerde oyun kursa. Ünal Başkan bizim neden hızlı stoperimiz yok ?

Neyse şaka bir yana takımda kalması gereken isimlerden biri. Maç başı ücretiyle, yedek kalmayı da dert etmez. Zaten 15 maç falan oynuyor yılda ..

Serdar ve Ersan alınsaydı dediğin doğru olabilirdi ama Şuan elinde Servet'ten başka Türk stoper yok. Terim, Gökhan bir sene daha kalsın dediyse bunun Aysal'ın futbola bakış açısıyla ne alakası var anlamadım.

Hocam,yerine adam kim diyorsun memlekette sakat adam bulmak çokmu zor :D

Yeteneklerini geçtim hadi,fizik gücü yüksek adamda bulamadık 70 milyonda,yerine koymaya cesaret edemiyoruz sonra yerine adammı var diyoruz,ne varki bu adamda yeri dolmayacak

Polat-Aysal mukayesesine gelince,oda ama o milli bu milli diye diye senelerce bu adamlara tahammül etti

Beklediğiniz neşter geldimi şu takıma?

2 senede 10 maç oynamış full sakat bi adama vuramıyosan neşter Polattan farkın ne?(sportif açıdan)

Haaaa şuan olmuş bitmiş bişede yok farazi konuşuyoruz,inşallah postalar hepsini

Zan ı Ayhan ı Sarpı Balta yı

Beşiktaştan Cam adam diye kovuldu,bizdede 2 senedir sakatlıktan başını kaldıramıyor

Tekrar ediyorum sakat adam bulmak çokmu zor :D,yeri dolmaz diye korkuyorsunuz

Muzmin sakat vasat Gokhan Zan kalacagina A2'den birini koyun stopere daha iyi. Yok yani adam muzmin sakat, bunu bile bile hangi kafayla bunun sozlesmesini uzatirsin anlamis degilim.

Cok yanlis bir hamle, berbat bir hamle. Baska stoper mi kalmadi piyasada? Bal gibi de var. Onemli olan onlari bulmak, bulamiyorsanda A2'den birini koy.

Scout ekibimiz var, ne ise yariyor? Kos koca ulkede stoper mi bulamamislar? Veya gurbetten git stoper al, turk kayniyor heryer ...

Başkan sanırım futboldan anlamıyorum demişti ancak anlayandan anlıyorum demişti Bülent Tulun ve Ali Dürüstü takıma yönetici yaptığına bakarsak anlayandan da anlamıyor gibi :eek:

Sende iyi yoneticiden anlamiyosun. Bulent Tulun kovulmalidir dogru ama Ali Durust'e laf atmak biraz degil baya bi yanlis olmus. Kaldi ki FATIH TERIM son karari veriyor ...

Gökhan zana yedek stoper diye güveniyorsak bu adam bizi yolda bırakır haberiniz olsun. Takım tam kadro iken oda iyileşir ama sakatlıklar başlayınca ilk ortadan kaybolan Gökhan olur. Eğer servete bnirşey olursa yine Balatayı koymak zorunda kalırız defansa.

Gökhan Zan bu sene Galatasaray'da 17 maça çıkmış Arda Turan ise 15 maça.

SSK artı asgari ücret teklif edilsin hakan balta ve g.zan kalıyorlarsa kalsınlar iş güç zor dışarda anlarlar biraz...

Kaseden konuşmayalım. Oynadığı hangi maçta saç baş yoldurdu. Oynayabilirse ama. Sakatlanmasa iyi bir stoper. TR de stoper kalmadı zaten mecbur kalıcak.

Üst Alt