Gökhan Zan Galatasaray'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Zan Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Gökhan Zan

Galatasaray; diğer kulüpler gibi yapmaz.Beşiktaş yönetimi ile görüşmeden böyle bir adım atmaz.Bunun örneklerini birçok kez gördük.

Bedavaya gelecekse iyi transfer...

Brak renkdaşımın dediği gibi bu sene hiç sakatlanmadı...

Hayırlısı...

Gökhan'i hic begenmem aslinda ama adam bonservis bedeli olmayan milli takim stoperi. Su an yerliler icerisinde Servet'e alternatif olabilecek de tek isim. En azindan kulübeye alternatif olabilir.

Alınmış mı anlaşılmış mı orasını bilemem ama bonservisi olmadan gelirse bana göre iyi transfer olur.Yararlı olur olmaz orasını şimdiden kestirmek zor ;):).

Dün alt yazı geçiyodu işte Gökhan Zan bonservisim boşta işte klüplerle anlaşmayı bekliyorum diyye dedim bizim takım kesin atlar buna :) nitekimde öle olmuş galiba

Bazen düşünüyorum ama demek ki kıt akıllıyım ve futbolun f sinden anlamıyorum.Gökhan Zan sakat olmadığı sürece ligin en iyi yerlilerinden biridir.Bana göre.

Ama BJK onay vermeden Galatasaray, onları karşısına almaz.BJK onayı gerekiyor her ne kadar bonservisi elinde olsada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt