Gökhan Zan Galatasaray'da! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Zan Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Gökhan Zan

Bonservisi elinde olan BEsiktas'in milli stoperi Gokhan zan ile büyük ölcüde anlastik ...

Yeni servetimiz hayirli olsun .

Kaynak : ntvspor

G.Saray Gökhan Zan'ı mı alacak?

Galatasaray'ın Servet Çetin'in Marsilya'ya verilmesinden sonra savunmadıki boşluğu Beşiktaş'ın milli futbolcusu Gökhan Zan'ın transfer ederek dolduracağı iddia edildi.

Beşiktaş ile henüz anlaşma sağlayıp, sözleşme yenilemeyen Gökhan Zan'ın, Florya yolunda olduğu ve sarı kırmızılı kulübün futbol şubesi genel meneceri Adnan Sezgin ile görüşüp, prensipte anlaştığı ileri sürüldü.

Beşiktaş'ın henüz kendisiyle sözleşme yenilemek için görüşme bile yapmadığı Gökhan Zan'ın büyük kırgınlık yaşadığı ve kulübüyle bağlarını koparmak üzere olduğu ifade edildi.

Servet'in ayrılmasıyla birlikte 2 stoper transfer etmeyi planlayan sarı kırmızılılar, Servet'in milli takımdaki partnerini transfer ederek savunmadaki önemli bir problemi çözmeyi hedefliyor. Ancak Galatasaray Başkanı Adnan Polat'ın, Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile çok yakın dost olmaları bu transferin hikayesini daha da ilginç hale getiriyor.

22.06.2009

Kaynak : DHA

Bende izledim, şuana kadar sessiz kaldım ama eğer bu adamı alırlarsa çok büyük hayal kırıklığı olur benim için çok yazık.Hem gençlere haksızlık, hem taraftara, hem takıma.

Geçen sezonda yazmıştım bu sezonda yazayım Gökhan Zan Galatasaray'a ilaç olur. Geçen sezonda sözleşmesi yenilenmediğinde Galatasaray'da görmeyi istemiştim ama olmamıştı. Servet'e göre ayağı top yapan futbolcudur kendisi. Çok sakatlanıyor falan deniliyor ama bu sezon sakatlanmadı gördüğünüz gibi. Bedava olması sonucunda ve Servet'in de 8 milyon euro ya satıldığını düşünürsek çok karlı bir iş yapmış oluruz.

Gökhan Zan Cim Bom'la anlaştı iddiası!

Galatasaray'ın, Servet Çetin'in Marsilya'ya verilmesinden sonra savunmadıki boşluğu Beşiktaş'ın milli futbolcusu Gökhan Zan'ı transfer ederek dolduracağı iddia edildi.

22-6-2009 15:51​

SARI-KIRMIZILI KULÜBÜN, SERVET'İN YERİNİ BEŞİKTAŞLI GÖKHAN ZAN'LA DOLDURMAK İSTEDİĞİ İLERİ SÜRÜLDÜ

Beşiktaş ile henüz anlaşma sağlayıp, sözleşme yenilemeyen Gökhan Zan'ın, Florya yolunda olduğu ve sarı kırmızılı kulübün futbol şubesi genel meneceri Adnan Sezgin ile görüşüp, prensipte anlaştığı ileri sürüldü. Beşiktaş'ın henüz kendisiyle sözleşme yenilemek için görüşme bile yapmadığı Gökhan Zan'ın büyük kırgınlık yaşadığı ve kulübüyle bağlarını koparmak üzere olduğu ifade edildi.

Servet'in ayrılmasıyla birlikte 2 stoper transfer etmeyi planlayan sarı kırmızılılar, Servet'in milli takımdaki partnerini transfer ederek savunmadaki önemli bir problemi çözmeyi hedefliyor. Ancak Galatasaray Başkanı Adnan Polat'ın, Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile çok yakın dost olmaları bu transferin hikayesini daha da ilginç hale getiriyor.

KADİR ÇETİNÇALI - İSTANBUL / DHA

Valla gerçekten iyi olurdu,umarım gerçekleşir transfer.

Servet'in yerini doldurabilecek isimlerden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt