Gökmen Özdemir maç önü "Melo ve Eboue %90 geldi" demiş | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökmen Özdemir maç önü "Melo ve Eboue %90 geldi" demiş

Cevap: Gökmen Özdemir maç önü "Melo ve Eboue %90 geldi" demiş

Gökmen Özdemir : Emanuel Eboue ve Juventus'dan Felipe Melo.. Galatasaray bu transferlerde son noktaya geldi. Bunların önümüzdeki bir kaç gün içinde açıklanacağını düşünüyorum. Bu 2 isim transferlerde son nokta olmayacak transfer devam edecek.

Melo da iyidir Eboue de ama Eboue yerine bi sol bek daha iyi giderdi

------Elmander------Baroş--------

Arda----Selçuk----Melo-------Eboue

Hakan----Servet----Ujfalusi----Sabri

----------Muslera-------------

Böyle olacak büyük ihtimal.1 tane forvet,1 tane sol bek daha lazım.

siyah forma çok kötü görünüyor. çok düz, keşke sarı tonlar daha çok kullanılsaydı.

Eboue'yi cok severim . Fakat ne kadar gerekli ? 4-3-3'un sag beki ya da kalasik 4-4-2'ni ortasahadaki sag kanadi olabilecek ozellikte bir oyuncu. Fakat yabanci kontenjani beni dusunduruyor . Melo ise gelirse cok is yapar fakat ne kadar bir bonservisle gelecegine bagli . Umarim paralar har vurup harman savrulmaz . Muslera transferi Cana + 6.750.000 oldugu soyleniyor ki cok buyuk para vermisiz . Evet Muslera'dan cok mutluyum ama bu kadar piyasasi var miydi acaba ? Neyse bekleyip gorecegiz umarim Galatasaray icin en iyisi olur ...

Eboue'yi cok severim . Fakat ne kadar gerekli ? 4-3-3'un sag beki ya da kalasik 4-4-2'ni ortasahadaki sag kanadi olabilecek ozellikte bir oyuncu. Fakat yabanci kontenjani beni dusunduruyor . Melo ise gelirse cok is yapar fakat ne kadar bir bonservisle gelecegine bagli . Umarim paralar har vurup harman savrulmaz . Muslera transferi Cana + 6.750.000 oldugu soyleniyor ki cok buyuk para vermisiz . Evet Muslera'dan cok mutluyum ama bu kadar piyasasi var miydi acaba ? Neyse bekleyip gorecegiz umarim Galatasaray icin en iyisi olur ...

Muslera ve piyasası var mıydı sorusu :)

Muslera ve piyasası var mıydı sorusu :)

Evet hemen aydinlatiyim seni guzel dostum . Birincisi bu transferin Kupadan once tamamlanmis oldugunu var sayiyorum Cana'nin gitmesi gitmeden once menejerinin Muslera GS'de aciklamasi vs . Ikincisi Cana'nin bonservisinin 8 milyon euro Muslera'nin Lazio'daki payinin 8 milyon euro oldugu ve kafa kafaya takas oldugu soylendi Lazio'daki payiyla . Simdi soyle bir toplama yapalim 8+6.750 = 14.750 eder bana kac kaleci sayabilirsin bu fiyatta ? Ya da soyle soyliyeyim Muslera 15 milyon euro eder mi suan ki haliyle ? Bence cok buyuk bir fiyat Milli Takim kariyeri harici kendisini yuzde yuz kanitlamis bir kaleci degil . Ben de sevindim bence cok cok iyi olacak ama suan ki istikrari ve haliyle 15 milyon euro etmez bana gore neyse konu Muslera degil zaten suan=)

sanki cebinizden cikiyor mondragon gittikten sonra kaleci gelmedi bu takima ,gelen butun kalecilerin maliyeti kaybettirdikleri maclari kupalari topla ne 15 ne 20 daha fazla eder !

sanki cebinizden cikiyor mondragon gittikten sonra kaleci gelmedi bu takima ,gelen butun kalecilerin maliyeti kaybettirdikleri maclari kupalari topla ne 15 ne 20 daha fazla eder !

Ne demek ; '' Sanki cebinizden cikiyor '' ya da ''Muhasebeci misiniz '' gibi sacma sapan yorumlar oluyor . Yok kardesim muhasebeci degilim ama sen de teknik direktor ya da sportif direktor degilsin menejer hic degilsin o zaman sen de yorum yapma transferlerle ya da taktikle ilgili !!! Boyle sacma sey mi olur takimimin finansiyla ilgilenmem icin benim cebimden cikmasi ya da muhasebeci olmam mi gerekiyor ?

bu arkadaşlar gelirse asıl soru şu kim gidecek veya kimler

Ne demek ; '' Sanki cebinizden cikiyor '' ya da ''Muhasebeci misiniz '' gibi sacma sapan yorumlar oluyor . Yok kardesim muhasebeci degilim ama sen de teknik direktor ya da sportif direktor degilsin menejer hic degilsin o zaman sen de yorum yapma transferlerle ya da taktikle ilgili !!! Boyle sacma sey mi olur takimimin finansiyla ilgilenmem icin benim cebimden cikmasi ya da muhasebeci olmam mi gerekiyor ?

Evet.

Şimdi sen teknik direktörlük taslıyorsun ben de finansör takılayım demek mi doğru yoksa hiçbirini yapmamak mı? İkisi de oldukça sinir bozucu bir durum değil mi? Madem işin bu kadar ehlisin neden burada harcanıyorsun ki? Herkes salak bir tek ben akıllıyımcılardan her zaman nefret etmişimdir.

Üst Alt