Gökmen Özdemir'den Transfer Açıklamaları! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökmen Özdemir'den Transfer Açıklamaları!

06d09galatasaray.PNG

Cine 5′te yayınlanan 90+3 programında Gökmen Özdemir, Galatasaray transfer gündemi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Haberin devamı GSC Portal'da!

Cevap: Shaqiri,Suarez ve Gillet

Necati'yi aslinda yine takimda görmek isterim ama bize 11'de oynayacak forvet lazim.. Ha Baros 4-5 milyon'a satilacak ise, Necati + kaliteli forvet alinacaksa isterim. Sercan ile yedeklerler forvetleri.

Turgut 11'de oynabilecek futbolcu olamaz hiç bir zaman diye düsünüyorum. Ugur'u isterim aslinda ama sag bek olarak Eboué ve Sabri gibi isimler var. Bir ihtimal Terim onu stoper olarak oynatabilir alirsa..

Yazilan yabancilardan hiç birinin devre arasi bize geleceklerini sanmiyorum.

Uğur stoper oynarsa bünyem kaldırmaz...

yıllardır bundan çekiyoruz...

bırakın abi adam yerinde oynasın...

aydın sağbek teklifinden daha ütopiktir bana göre...

Shaqiri ve Suarez gelsin. Gillet'i tanımıyorum ama 1.87'lik bir kanat oyuncusu görmek istemiyorum Riera'dan sonra.

Uğur alt yapıda stoper oynuyordu ancak o dönemki fiziği buna uygundu, şu anki durumu bunu kaldıramaz ki sağ bekte bile yararlı olacağını sanmıyorum. Galatasaraylılığına lafım yok ama zorlamaya gerek yok, olmayacağı bariz.

Cevap: Gökmen Özdemir'den Transfer Açıklamaları!

Açıklamaların tamamı portal'a eklemiştir. İlk mesaj üzerindeki linkten okuyabilirsiniz.

Cevap: Gökmen Özdemir'den Transfer Açıklamaları!

bu ne lan bahtsız bedevi gibi nereye elimizi atsak kurutmuşuz. yok o düşüşte yok onun parası fazla. yok öbürü bu seneyi takımında gecirmek istiyor. yok öbürü veto edildi. icim şişti.

Üst Alt