Haber - Göksel Gümüşdağ, Galatasaray Başkanlığına Aday Olacak mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Göksel Gümüşdağ, Galatasaray Başkanlığına Aday Olacak mı?

Baska kulübe yönetici olunca kongre üyeligi düsmüyormuydu? Ben mi yanlis biliyorum?
Orduspor baskanina öyle olmustu diye hatirliyorum.

Haber kolpa orasi ayri, bu yavsak herif kulübün kapisindan iceri girmeyi birak önünden bile gecmesi yasaklanmali.

Tayyip in damadi oldugunu unutuyorsunuz sanirim

nereye uyeligini dusuruyorsun ?

Beyaz TV ve diğer medya grupları alenen Fetösaray diyor,Dursun açıp da ağzını 2 kelime edemiyor.Basit bir koreografi bile bizi yıpratma malzemesi olarak kullanılıyor,hala sert bir açıklama yapılmıyor.Kulübünün haklarını savunamıyor hakem katliamları karşısında.Sonra da iktidarla aslında o kadar da iç içe değiliz.Daha bunun gibi onlarca şey sayılır.Yazın direk Terim'e gitmek yerine Lucescu'ya gitmeleri dahi Terim'i el mecbur getirdiğini ispatlıyor.Lucescu'yu da TFF'ye kaptırdı misal,çıkıp ona da 2 kelime edemedi.

Türkiye'de spor yorumcusu olup da "Galatasaray'a Terim gelmemeli" diyecek bir insanoğlu düşünmüyorum. Hava o kadar Terim'den yana esiyordu ki Terim'i eleştiren topun ağzına girerdi. Rıdvan Dilmen de görüp göreceğiniz en oportünist insandır.

Yorum yapmayabilirdi en basitinden.Terim'i getirmeden önce iktidara yakın bağlantılar arasında 50 kez mekik dokumuştur Dursun.Yukardaki mesajda da yazdım,yazın niye Terim'e direk gidilmedi o zaman?

Polemik yaratmak için yapılmış bir haber , siz de boşuna tartışıp gündem olmasına katkıda bulunuyorsunuz.

amaç belli , gündem yapıp Gümüşdağ'a soracaklar.

O bit yavrusu da ahkam kesip havalı bir iki laf edecek , güya bizi küçük düşürecek.

"Başkanı olduğum camia şu an daha başarılı falan der muhtemelen , yada şampiyonluğu hedefliyoruz , hedef küçültmeye gerek yok der"

izleyin görün..

74890.jpg

48 saat sonra listeler teslim ediliyor, bunlar hala kolpa haber yapma derdinde. 3 yıl sonraki seçimlere hazırlanıyor deseler bir haber niteliği taşırdı belki ama şu haliyle tam bir komedi olmuş malesef.

haber kolpa tamam da, bu adamın başkan olma yeterliliği nasıl oluyor orası ilginç. seçimde gelip Dursun lehine oy da kullanabilir o zaman. ya da kritik genel kurullara gelip oy kullansın.

Kurum hukukunda ingilizcede dedigimiz ''Judicial Disqualification'' tabi Galatasaray gibi kurumda gecerli mi bilmiyorum ama illa gecerli olmayabilir fakat cok tuhafima gider gecerli degilse.
Ama tabi Ampulcu olunca hic bir hukuki geregi olmadigini biliyorum. Sacma bir haber, fakat daha cok sacma bir ülke.

Üst Alt