Haber - Göksel Gümüşdağ, Galatasaray Başkanlığına Aday Olacak mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Göksel Gümüşdağ, Galatasaray Başkanlığına Aday Olacak mı?

Bazen yazilanlara sasiriyorum , goksel fb ye de istese gider uye olur , ortaya ciksa da atilamaz

adam cumhurbaskaninin damadi

Vay anasını. Ciddi ciddi Galatasaray'ın belli bir siyasi çevrenin eline geçmesini ve bu yolla da çıkar sağlamasını isteyecek taraftarlar var. Onur her şey değil ama çok şeydir.

Ben avrupai ornekleri verdigimde karsi arguman olarak

sen nerede yasadiginin farkinda degilsin , burasi turkiye , norvec te mi yasiyorsun denmiyor muydu

turkiyede cumhurbaskaninin akrabasini damadini klupten ihrac edersen seni katir katir katir yerler

o zaman sike surecinde tayyip i ihrac etseydi fenerbahce ? O gunlerde ayrim var miydi paralel devlet diye , biliniyor muydu , ettiler mi ihrac basbakani

daha yeni neler soyledi stadyum ile ilgili fikoya ampute macinda , tepki gosterip kinama yayinlasalardi

kim yapabiliyor bunlari da onur gurur muhabbeti donuyor

Ben avrupai ornekleri verdigimde karsi arguman olarak

sen nerede yasadiginin farkinda degilsin , burasi turkiye , norvec te mi yasiyorsun denmiyor muydu

turkiyede cumhurbaskaninin akrabasini damadini klupten ihrac edersen seni katir katir katir yerler

o zaman sike surecinde tayyip i ihrac etseydi fenerbahce ? O gunlerde ayrim var miydi paralel devlet diye , biliniyor muydu , ettiler mi ihrac basbakani

daha yeni neler soyledi stadyum ile ilgili fikoya ampute macinda , tepki gosterip kinama yayinlasalardi

kim yapabiliyor bunlari da onur gurur muhabbeti donuyor

Sinan kabul etmek mi gerekiyor peki bunlari? Oturup susalim o zaman istedigin gibi.
Herkes neyin nesi farkinda zaten isler nasil dondugunude biliyor insanlar.
Fakat oturup kabul etmek en kotusu

Sinan kabul etmek mi gerekiyor peki bunlari? Oturup susalim o zaman istedigin gibi.
Herkes neyin nesi farkinda zaten isler nasil dondugunude biliyor insanlar.
Fakat oturup kabul etmek en kotusu

dikkat edersen ben de yapilamaz edilemez seklinde fiiller kullaniyorum , hic bir noktada tasvip kelimesini kullanmadim

ama gokseli istememden dolayi boyle algilandiysa cevabini su sekilde vereyim , sizce mevcut dursun , polatlar , azizler , veya fikolar demirorenler daha mi az hukumetci ?

hic degilse madem bu yapinin herkes elinde , 20 milyon kisi akp ye oy verdi bizden diyip randevu bile alamayacak baskan ya da suanki gibi hakemlerin kiydigi bir baskan olmaktansa bari hukumetci olmanin meyvelerini de yiyelim

boylesi daha da kotu , tam loose loose durumundayiz

hem dursun hem de her melanet basimizda , en azindan futbol olarak , diger isler yolunda cok sukur

dikkat edersen ben de yapilamaz edilemez seklinde fiiller kullaniyorum , hic bir noktada tasvip kelimesini kullanmadim

ama gokseli istememden dolayi boyle algilandiysa cevabini su sekilde vereyim , sizce mevcut dursun , polatlar , azizler , veya fikolar demirorenler daha mi az hukumetci ?

hic degilse madem bu yapinin herkes elinde , 20 milyon kisi akp ye oy verdi bizden diyip randevu bile alamayacak baskan ya da suanki gibi hakemlerin kiydigi bir baskan olmaktansa bari hukumetci olmanin meyvelerini de yiyelim

boylesi daha da kotu , tam loose loose durumundayiz

hem dursun hem de her melanet basimizda , en azindan futbol olarak , diger isler yolunda cok sukur

Biliyorum kullanmadigini tam bir siyasetci gibi konusuyorsun cunku, oraya yonelik konusuyorsun :D
Yok iste onlarda hukumetci, mesela saydigin isimler mecburen hukumetci oluyorlar yoksa nasil bir baski altina alindigini kendinde biliyorsundur cok net.
Fakat oturup ha Turkiyede isler boyle bosuna konusmayin felan tarzinda soylemler yanlis bence, turkiyede isler boyle evet, ama boyle olmasi cok buyuk bir yanlis - oturup bizde kabul edersek belki bir gun bunun degismesine umutumuzda kalmaz.

Galatasaray'da 20 Ocak 2018'de olağanüstü seçimli genel kurul yaklaşırken iddialar bitmek bilmiyor.

Sarı-kırmızılı camiada da yoğun bir trafik yaşanmaya başladı.

Şu ana dek başkan Dursun Özbek ve Mustafa Cengiz dışında herhangi bir isim resmi olarak adaylığını açıklamazken kulislere bomba bir isim düştü!

89db6bf570cedf43bf698c61b034a1dc.jpg

Halen Başakşehir Futbol Kulübü'nün başkanlığını yürüten Göksel Gümüşdağ'ın, 20 Ocak'taki olağanüstü seçimli genel kurulda Galatasaray Başkanlık yarışında boy göstereceği iddiası kamuoyunda şok etkisi yarattı.

Uzun bir süredir Başakşehir Futbol Kulübü'nün başkanlığını yapan, Dursun Özbek'in başkan olduğu son seçime kadar Süper Lig Kulüpler Birliği Başkanlığı'nı da yürüten Gümüşdağ'la ilgili iddia tartışmaları da beraberinde getirdi.
​ADAY OLABİLİR Mİ?
Göksel Gümüşdağ'ın Başakşehir başkanlığını bırakıp Galatasaray başkanlığına adaylığını koyup koyamayacağı hukukçular arasında da tartışma konusu haline geldi.
Göksel Gümüşdağ Başakşehir Futbol Kulübü'ndeki görevinden istifa ederek Galatasaray başkanlığı için adaylığını koyabilir. Gümüşdağ'ın başkan adayı olabilmesi için yeterliliği var. Zira kendisi başkan adaylarında aranan 10 senelik üyelik şartını yerine getirmiş durumda.
3ebfa57e60228a5a43d99a09d19c13a1.jpeg

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Son düzenleme:
Üst Alt