Göksel Gümüşdağ, Galatasaray Spor Kulübü Kongre Üyeliğini Sonlandırdığını Açıkladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göksel Gümüşdağ, Galatasaray Spor Kulübü Kongre Üyeliğini Sonlandırdığını Açıkladı!

1545299869470.png

SON DAKİKA: Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ: "Galatasaray Spor Kulübü üyeliğimi sonlandırdığımı kamuoyuna duyurmak istiyorum."

Göksel Gümüşdağ: "Benim tek hedefim Başakşehir’in zirvede olmasıdır. Bu konunun gereksiz yere uzamasının taraflara zarar verebileceğini düşünüyorum. Bu yüzden Galatasaray Spor Kulübü üyeliğimi sonlandırdığımı kamuoyuna duyurmak istiyorum."

Göksel Gümüşdağ: "Başakşehir sevdam sarı kırmızı renklere olan saygımı azaltmaz, tüketmez. Sahada çok değerli bir rakibim, gönlümde daima özel bir yeri olan asırlık çınardır."

Kaynak A spor.

Bu sallama kafasina göre üyeliğini sonlandırıyor.

Haftalardır taraftar su şeref yoksununun üyeliğini bitirin diye bağırdı çağırdı , yönetim dinlemedi adam geldi çat diye sonlandırdı.

Bizimkiler pilav yemekle mesgul, kac defa gundeme getirildi kimse ihrac edemedi. Ben kovulmadan kendim giderim demis .

rte korkusundan kararı bizimkiler veremedi tabi.öyle yada böyle kulüpten uzaklaşması güzel olmuş ampülsporda kendisine başarılar!!

Üst Alt