Göksel Gümüşdağ: "Galatasaray'a şaka yaptık" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göksel Gümüşdağ: "Galatasaray'a şaka yaptık"

Isteyen istedigi tasagi gecer. Basaksehire hic kizmiyorum. fener veya bjk nin ostesundsa elendiginde su forumda gecilecek tasaklari bir dusunun

Sorun Gümüşdağ da değil ki. Sorun Dursun ve Tudor denen beyinsizde. Tabakhaneye bok yetiştirir gibi Bruma Podolsjiyi satmasalar , tabakhaneye bok yetiştirir gibi Belhandayı alacaklarına 8 numaraya öncelik verseler bunlar olmazdı . Kimse Bruma gitmek istedi martavalı atmasın. Bu Tudor çocuğa gitmekten başka yok bırakmadı.

.
2be4f68086b2d9e9744958f0f3d1e746.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Küfür küfür küfür...
fener bjk ts yapar bunu ama senin gramm hakın yok buna.
Hatta bursa da yapa bilir. Türkiyenin en büyük halk takımlarından birisine sen halkın vergileri ile kurduğun takımın başında iken bunu hangi yüzle yapa bilirsin. Bu resmen okadar da uzun boylu değil meselesi.

Tarihin mazin seyircin basarilarin, hepsi basaksehirden ustun ama futbolda guncellik hepsini gecti artik

adam kac mactir sana yenilmemis , iki kere 4-0 yapmis son 2-3 senede , kupada saf disi birakmis

4 ve 6 inciliklarda gezinirken sampiyonlar ligi hakki elde etmis ve elemelerdeki sansini arttirmak icin en dogru transferleri yapmis

sen 12 ye alip maaslar vererek 15-16 ya mal ettigin adami ucu ucuna bu fiyata satarken altinordudan aldigi cengizi "o mazisiz bos tarihine ragmen" 15 milyona satmis

basaksehire gidip transfer olmaz hic bir taraftar ama basaksehir bize ne kadar saygi duymak zorundaysa bizim de o kadar duymamiz gerekiyor bence , dunle yasarsak kimse umursamaz bir muddet sonra

Isteyen istedigi tasagi gecer. Basaksehire hic kizmiyorum. fener veya bjk nin ostesundsa elendiginde su forumda gecilecek tasaklari bir dusunun

taraftarların dalga geçmesi ile kulüplerin dalga geçmesini aynı bulmuyorum. Kulüplerin resmi yayın organları daha ciddi olmalı. Hele ki kendileri ile alakası olmayan bir durumda konuşmaları

Belki mesajima guleceksiniz ama hayatimda gordugum GS camiasindaki en fanatik 3 adamdan biri bu, o kadar agir GS lidir.

Digerlerinden biri tahmin edeceginiz uzre albayrak , ama ucuncu isme cok sasiracaksiniz , turgay demirel

komik ama oyle , bizzat camia icinde konustugum isimler ,sohbetlerine vs tanik oldugum tipler

dersiniz ki , nee demirel mi , o aziz ve fb usagi mi , ben de tv den gelismeleri takip edince aynisini derim , ama kac kez lise koridorlarinda tanik oldugum da sohbetler var yanibasimda cereyan eden

gercekten ilginc

Bizi neden sevmedin goksel??

Üst Alt