Göksel Gümüşdağ Serbest Bırakıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göksel Gümüşdağ Serbest Bırakıldı

Cevap: TFF'de Arama Yapıldı! | Göksel Gümüşdağ Gözaltına Alındı

TFF'nin binasındaki arama tamamlandı

Futbolda 'Şike soruşturması' kapsamında Türkiye Futbol Federasyonu'nun İstinye'deki binasında yapılan arama tamamlandı. TFF Başkanvekili Göksel Gümüşdağ, gözaltına alındı.

Futbolda 'Şike soruşturması' kapsamında bugün sabah saatlerinde önemli gelişmeler yaşandı.

Soruşturma kapsamında İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Türkiye Futbol Federasyonu'nun İstinye'deki binasında sabah erken saatlerde arama yaptı. TFF'nin İstinye'deki binasında yapılan arama tamamlandı.

TFF Başkanvekili Göksel Gümüşdağ, gözaltına alındı.

TFF'nin binasındaki arama tamamlandı

esatdergi Esat Dergi

flaş! berk timsaha getirdi bizi. göksel gümüşdağ şike'den alınmamış. iptal edilen menajerlik sınavı + usulsüz transferler...

Federasyon binasini iyice taramislardir umarim.. Mahmut Özgener ve Mali nin banka kayitlarina falan göz atardim ben.

Yasa değiştikten sonra hepsi boş.

Çok ciddi söylüyorum benim yakın bi akrabamın arkadaşı bu adam. Göksel Gümüşdağ çok korkuyor bu olanlardan sonra o da temiz değil, o da bulaşmış galiba demişti.

not: ilk defa ciddiyim

Fener Emre'yi bu adam sayesinde aldı.

1 aramada göksel gidiyosa 2 aramada maa gider.

Nefret ediyorum bu adamdan.Bunun da şike olaylarında parmağı olabilir diye düşünmüyo değilim..

---bu adama hiçbirşey olmaz...olursa o zaman türkiye buyuk hukuk devleti olmuştur derim...

Üst Alt