Göktürk Üçlemesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Alper Çağlar'ın yeni sinema serisi.Üç filmden oluşacak. ilk film İlk Göktürk'ün 2019'da, ikinci film Kırk Göktürk'ün 2022'de, üçüncü film Son Göktürk'ün ise 2025'de vizyonda olması planlanıyor.

Alper Çağlar: "Dostlar şimdiden belirteyim, bu seri benim için aynen DAĞ serisi gibi bir tutku projesi. Kendimi perişan edeceğim, büyük stresler çekeceğim, hayatımın 7-8 senesini vereceğim bir iş. 2019 olmaz da 2020 olursa vizyon tarihi trip atmak yok bana. Göktürk serisinin kalitesinden asla ödün veremem. Bu filmde omuzlarımızdaki sorumluluğun ekipçe bilincinde olacağız. Kalite ve özen için herkes ufak gecikmelere şimdiden razı olsun. Acele işe Erlik karışır"

Akıllı işler yapıyor taktir ediyorum kendisini. En azından programlı adam reyting derdi yök kafasınfwki programdan şaşmiuor

GSCimbom Mobile App

isimlerini kokturk kursat ve kutluk olarak belirtip gokturk basligi altinda toplasa daha bi iyi olurmus.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ohh tam bizim ulkeye gore bir dizi. simdi ne cengizhan suruplari icilir bu diziyle. kendini okcu sananlar, atci akinci hayal edenler
dombracisi atsizcisi milliyetcisi zevkin doruguna cikar bu diziyle simdi.

Tarih nedir abi? Tarihte rezillik, geri kafalilik, savaslar, aclik ve hastaliktan baska hic bir sey yok. 80 tane ulke degismis topraklarda romalisi, bizansi, hititi, osmanlisi, yunani, karamanoglusu vs bir suru hikayeler anlatilmis. Her kabilenin bir hikayesi var. Buyuk yada kucuk. Su anki milli benlik, insanlarin kafasindaki milliyetcilik anlayisi yarinin hikayesi olacak. 1000 sene sonra Turk Kurt Ermeni vs farklilik kalacak mi saniyorsunuz?

Ohh tam bizim ulkeye gore bir dizi. simdi ne cengizhan suruplari icilir bu diziyle. kendini okcu sananlar, atci akinci hayal edenler

Tarih nedir abi? Tarihte rezillik, geri kafalilik, savaslar, aclik ve hastaliktan baska hic bir sey yok. 80 tane ulke degismis topraklarda romalisi, bizansi, hititi, osmanlisi, yunani, karamanoglusu vs bir suru hikayeler anlatilmis. Her kabilenin bir hikayesi var. Buyuk yada kucuk. Su anki milli benlik, insanlarin kafasindaki milliyetcilik anlayisi yarinin hikayesi olacak. 1000 sene sonra Turk Kurt Ermeni vs farklilik kalacak mi saniyorsunuz?

Gerçek bir enternasyonalist olsan,cidden derdin bağcıyı dövmek değil üzüm yemek olsa harbi bir şey demeyeceğim.

Senin bunu ifade etme şeklin,enternasyonalizm değil.Soysuzlaşma tabiri çok daha iyi olur.Sen kendini bir milliyete ait hissetmiyorsun,milliyetin yok diye hiçkimsenin mi olmasın?

Gerçek bir enternasyonalist olsan,cidden derdin bağcıyı dövmek değil üzüm yemek olsa harbi bir şey demeyeceğim.

Senin bunu ifade etme şeklin,enternasyonalizm değil.Soysuzlaşma tabiri çok daha iyi olur.Sen kendini bir milliyete ait hissetmiyorsun,milliyetin yok diye hiçkimsenin mi olmasın?

soysuzlasma? nasil gerceklesiyor bu? insanliktan cikip orumcege mi degisiyorum?
Bak arada ki fark sen kafanda dusundugun seyin seni degistirdigini veya herhangi bir ekstra ozellik kattigini saniyorsunuz.

enternasyonalist vs ivir zivir falanda degilim ben. ben insanim. iki elim iki ayagim var. cilt rengim konustugum dil, sacim gozum bunlar dogdugum cografyanin bana kattigi farklilik. Hindistanda dogsam muhtemelen daha koyu ciltli bir insan olacaktim. ayni mantikla dusunsem hindu da dogabilirdim.

soysuzlasma? nasil gerceklesiyor bu? insanliktan cikip orumcege mi degisiyorum?
Bak arada ki fark sen kafanda dusundugun seyin seni degistirdigini veya herhangi bir ekstra ozellik kattigini saniyorsunuz.

enternasyonalist vs ivir zivir falanda degilim ben. ben insanim. iki elim iki ayagim var. cilt rengim konustugum dil, sacim gozum bunlar dogdugum cografyanin bana kattigi farklilik. Hindistanda dogsam muhtemelen daha koyu ciltli bir insan olacaktim. ayni mantikla dusunsem hindu da dogabilirdim.

Materyal olarak öyle olmasa da,aidiyet kavramını komple silip attığın vakit insanın hayvandan ne farkı kalıyor?Senin ortaya koyduğun şeyi ben anladığım için çok rahat soysuzlaşma yazabiliyorum zaten.Sen sadece milliyet bağlamında değil,direkt demesen de komple karşısın aidiyete.Benim anladığım o yönde.Çok uç bir materyalizm anlayışı bu.Ateistforumda bir süre bulunduğum için senin dediklerin hiç yabancı gelmiyor o yüzden.Orada tabi işi daha da ileri götürüp,kendi uç materyalist felsefesini benimsemeyene hastalıklı yaratıklar vb. diyenler de vardı.

Galatasaraylı olanın Fenerli olandan ne üstünlüğü var mesela?Yok.Ama Galatasaraylı olduğun için de gurur duyarsın değil mi?Bu da öyle.Türk olmakla gurur duyuyorum,iftihar ediyorum da sokağa çıktığında kimsenin şu ne acaba vb. dediği yok.Öyle düşünüyorsan o senin hüsnükuruntun.Mesele uçlarsa her ülkede var bu.Olacak bunu engellemenin bir yolu yok.Ben bahsedildiği manada kafatasçılık olduğunu düşünmüyorum ülkede.Ayrımcılık var,köktendincilik var,cinsiyetçilik var bunlara kimsenin itirazı yok.Ama uçları saymazsak genel olarak bir kafatasçılık olduğunu düşünmüyorum.600 sene imparatorlukla yönetildiğimiz ve hala bunun etkilerinin sürdüğü bir ortamda zaten imkansız gibi bir şey.

1453 yapılmıştı, kuşatma sonrası taarruzun ortasında 22 dakka, 37 saniye ve 363.5 salise ulubatlının abidik gubidik kılıç sallama enstantanelerine kurban gitti caaaanım prodüksiyon..
Eğer gene öyle dangalak işlerle iştigal edeceklerse hiç başlamasınlar bence...

1453 yapılmıştı, kuşatma sonrası taarruzun ortasında 22 dakka, 37 saniye ve 363.5 salise ulubatlının abidik gubidik kılıç sallama enstantanelerine kurban gitti caaaanım prodüksiyon..
Eğer gene öyle dangalak işlerle iştigal edeceklerse hiç başlamasınlar bence...
Alper Çağlar'ın Dağ Serisi muhteşemdi üstüne Börü çok etkili bir dizi oldu. Dediğiniz gibi abidik, gübidik denecek bir şey yapmadığını söyleyebilirim. :hat:

Üstat tamam uzaktan takip ediyorum günde 2-3 defa sizi bir zeta kurt olarak da illa gel gel yapıyorsun renktaş bu nedir allahını seversen...1000 sene önce yahudilik olduğu gibi 1000 sene sonra da olacak zira 2000 sene önce de vardı 3000 sene öncede...Hürmetler...

Üst Alt