Gol Atsan Bari! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gol Atsan Bari!

Gol atacak diyenler hayal kuruyor şu fernando denen herif biraz top oynasa dahada katkı verecek ama

Alemin Tek Kralı

Fernando'nun performansini tek mac uzerinden mi degerlendiriyorsun?
Belhanda konusunda ezilip büzülmesini böyle kompanse etmeye çalışıyor garibim işte.

Aklınca milletin çoğunun sevdiği bir futbolcuya bok atarak kendini avutuyor. Zirveyi de dün yaptı Fernando yu zamanında Melo yerine Milli takımda oyuma girerken izlemiştim demişti, ki Fernando nun Brezilya A takımında 1 tane bile maçı yok.

sent via GSC

Gol atacak diyenler hayal kuruyor şu fernando denen herif biraz top oynasa dahada katkı verecek ama

Alemin Tek Kralı

Belhanda konusunda ezilip büzülmesini böyle kompanse etmeye çalışıyor garibim işte.

Aklınca milletin çoğunun sevdiği bir futbolcuya bok atarak kendini avutuyor. Zirveyi de dün yaptı Fernando yu zamanında Melo yerine Milli takımda oyuma girerken izlemiştim demişti, ki Fernando nun Brezilya A takımında 1 tane bile maçı yok.

sent via GSC
Ne yapalım aglayalimmi senin gibi

Alemin Tek Kralı

Alemin Tek Kralı

sent via GSC

Alemin Tek Kralı
Ağlıyorsun işte Fernando nun ismi geçince.

sent via GSC

Alemin Tek Kralı

sent via GSC

Alemin Tek Kralı
Ağlıyorsun işte Fernando nun ismi geçince.

sent via GSC
Çocuk gibisiniz

Alemin Tek Kralı

Eleştiri sırasını vereyim size ben,

Feguli >selçuk> belhanda böyle gidin bence.

Feguli berbat üstü berbat tam bir hakiki çöp. Leşi söylemeye bile gerek yok. Ama belhanda'ya ihtiyacımız var Diğer 2 çöpe göre en azından iç sahada oynuyor.

Fernando hakkında ise şu takımda laf edeceğim son adam , O derecede bi sakatlıktan döndü geldi o haliyle bile fark yaratıyo kötü oynamıyor. En kötü hali ile bile güven veriyor bana.

3 - Bu sezon Süper Lig'de akan oyunda en fazla şut pası atan isimler:

Emre Akbaba 48
Younès Belhanda 46
Nabil Dirar 44
Ryan Babel 41
Ricardo Quaresma 38

Yıldızlar.
Kral

Alemin Tek Kralı

Sırf şu başlıklar için gol atardım ben olsam.İnsanların dibi düştü, şut çekmiyorki gol atsın
Basketboldaki boş kalsa da potaya atmayan oyunkurucular gibi aynı.
Demekki şutuna güvenmiyor artık

Başakşehir maçındaki gibi oynayacaksa kabulüm. Orta sahaya 2012 Selçuk modelinde birini monte edersek takır takır oynar o takım. Takım oynadıktan sonra herkesten gol katkısı alınır zaten.

Üst Alt